Поради

Компанія Автополімер пропонує переробити фургон в мікроавтобус

Замовляйте переобладнання автомобілів компанії «Автополімер»

Трансформація будь-якого транспортного засобу — це процес тривалий й достатньо витратний. Оскільки потреба на вантажні автомобілі і мікроавтобуси з боку громадян, що займаються комерційною діяльністю, завжди тримається на досить високому рівні, то переробка салону мікроавтобуса або вантажівки має підвищений попит.

На даний момент вказаний спектр послуг також дуже актуальний. На території сучасної України переобладнанням вантажних авто успішно й тривалий час займається наша компанія «Автополімер». Замовивши послуги в нашій організації, ви не пошкодуєте про свій вибір.

Як здійснюється переобладнання автомобілів в компанії «Автополімер»

Теоретично трансформувати автомобіль можна і в самостійному режимі. Але річ у тому, що переобладнання автомобілів, яке здійснюють справжні професіонали, дасть гарантовано позитивний результат, тоді як в домашніх умовах не можуть бути дотримані усі необхідні вимоги й нормативи.

Саме тому переобладнання автомобілів на газ, мікроавтобуса на вантажний або в зворотній варіації краще довірити нашим професійним фахівцям. Майстри компанії «Автополімер» здійснюють увесь спектр робіт на сучасному устаткуванні і з використанням новітніх технологій. Якщо вас цікавить кінцева вартість переобладнання автомобіля, то наш консультант готовий обговорити з вами усі аспекти даного питання, яке базується на низці необхідних заходів.

Схема, яку використовують в процесі переобладнання вантажних автомобілів, така:

  1. Обговорення і уточнення із замовником необхідних змін.
  2. Здійснення попередніх заходів.
  3. Далі в процесі переобладнання автомобілів (ціна на послуги залежить від кількості і рівня складності заходів) приміряється і встановлюється нове устаткування.
  4. В подальшому підганяються характеристики.
  5. Виявляються недоліки і удосконалюється зовнішній вигляд.

Підсумковим етапом переобладнання мікроавтобуса в пасажирський є тестування транспортного засобу за усіма необхідними параметрами.

У рамках робіт по переобладнанню компанія “Автополімер” встановлює додаткові місця для пасажирів, обшиває салон матеріалом, що влаштовує замовника, врізає двері і вікна, доповнює автомобіль відеосупроводом і звукоізоляцією, монтує фари і сигналізацію.

Замовивши переробку салону мікроавтобуса в нашому підприємстві «Автополімер», ви гарантовано отримаєте бажаний результат!

Голос Сокальщини на GoogleNews