Поради

Компанія «Благовіст»: ТОП-агентство в рейтингу ріелторів України

Важко знайти людину, яка хоча б раз у житті не користувалася послугами рієлтора. Потреба купити, продати, орендувати житло чи офісне приміщення виникає досить часто. Швидкість оренди та вигода угоди залежить від співпраці з надійною компанією. Агентство нерухомості «Благовіст» входить до списку найнадійніших ріелторів на ринку нерухомості.

Як працює агенція «Благовіст»

Компанія «Благовіст» пропонує послуги з оренди нерухомості майже 30 років. За цей час агентство наростило одну з найбільших баз орендодавців та продавців нерухомості у Києві. База поповнюється кожен день, оскільки залишити оголошення можуть безпосередньо власники житла. У списку пропозицій пропонують будинки, котеджі, комерційна нерухомість.

Відвідувачі сайту можуть знайти необхідну пропозицію із сотень оголошень. Для звуження кола зручно користуватись фільтрами. До кожного об’єкта запропоновано детальний опис. Наявність великої кількості фотографій дозволяє створити враження про нерухомість до відвідування об’єкту самостійно. Важливо, що на сайті представлені реальні знімки та правдивий опис нерухомості.

Професійні ріелтори допоможуть із вибором квартири чи будинку. Компанія надає не лише послуги з пошуку житла, а й допомагає з юридичним оформленням угоди. Тобто укладений договір матиме законну силу: власник не зможе виселити людей до закінчення терміну оренди, підвищити вартість проживання, продати житло.

Переваги співпраці з компанією «Благовіст»

Агентство нерухомості «Благовіст» серйозно ставиться до виконання своїх обов’язків та постійно впроваджує нові методики рекламного просування оголошень. Наприклад, компанія пропонує віртуальні тури об’єктом нерухомості, пропонує відеоролики з озвученням професійним диктором.

Співробітники керуються кодексом ділової етики та пропонують:

повага до клієнта; індивідуальний підхід до кожного замовлення;
націленість досягнення поставленого результату;
навчання та розвиток на постійній основі;
зручні способи пошуку житла та підтримка фахівців.

Важливо, що оголошення про продаж/оренду нерухомості не може бути розміщене на сайті без попередньої перевірки ріелторами компанії. Такий підхід дозволяє відсівати недобросовісних продавців. Окрім продажу, можна замовити експертну оцінку нерухомості.

Голос Сокальщини на GoogleNews