Поради

Компанія «Благовіст»: ваша допомога у пошуку житла

Власне житло є мрією чи не кожної людини. Коли кошти зібрані, і настає час для пошуку житла, багато хто губиться: як і де знайти підходящу квартиру?

За якими критеріями вибирати житло? Значно спростити вибір допоможе платформа «Благовіст», де зібрані найкращі пропозиції на ринку нерухомості столиці. Купити квартиру в Києві просто, адже на сайті можна ввести параметри пошуку житла та одразу розглядати підходящі варіанти. Серед пропозицій квартири з різною площею, різноманітним плануванням, районами розташування тощо.

Агентство нерухомості «Благовіст» працює на українському ринку майже 30 років. За цей час рієлторська контора розвилася у провідну компанію, яка стала лідером у сфері нерухомості. Сьогодні у штаті працюють майже 800 спеціалістів, які готові допомогти клієнтам у пошуку приміщень для оренди та житла для покупок. На сайті зібрані всі актуальні пропозиції від столичних забудовників, та дані каталогу постійно оновлюються.

Кожна пропозиція, розміщена на платформі, пройшла перевірку, тому клієнти можуть переглядати лише актуальні пропозиції. У наявності бюджетне житло та елітні апартаменти. Шукати оптимальний варіант можна у ексклюзивному каталозі нерухомості від АН «Благовіст». Зв’язатися зі спеціалістами для консультації просто у соціальних мережах, через корпоративну пошту та за контактними номерами телефонів.

Як вибирати житло: поради від рієлторів

Для купівлі недостатньо мати кошти. Щоб проживання у новій квартирі було комфортним, варто звернути увагу на поради спеціалістів з агентств нерухомості:

  • До початку пошуків квартири потрібно визначитися з критеріями, які людина очікує побачити в об’єкті нерухомості: площа, планування, розташування, поверх, інфраструктура тощо.
  • Об’єктивна оцінка приміщення без надмірних емоцій.
  • Аналіз ринкової вартості та реальної ціни. Якщо житло продається за заниженою ціною, потрібно з’ясувати, у чому причина такої пропозиції.
  • Допомога професіоналів. Рієлтори знають, як уникнути підводних каменів під час укладання угоди.
  • Залишити кошти на ремонт. Не завжди після покупки житла нових власників влаштовує стан ремонту чи сантехніки, тому не варто витрачати всі заощадження на покупку.

Для вигідної покупки потрібно аналізувати ринок нерухомості, зважати на факти, від яких залежить коливання цін. Варто звертатися за допомогою до професійних агентств, адже це дає гарантію захисту покупця від ненадійних продавців.

Голос Сокальщини на GoogleNews