Поради

Компанія Pelliron Universal Ltd: ідеальний партнер для фінансових послуг

Торгівля фінансовими продуктами дає змогу заробляти великі суми, відкриває нові можливості для побудови успішної кар’єри. Компанія Pelliron Universal Ltd створила ідеальні умови для трейдингу, оскільки її засновниками стали самі трейдери та брокери. Щоб отримати безкоштовну консультацію щодо нюансів роботи, необхідно заповнити анкету на сайті.

Чому клієнти обирають співпрацю з Pelliron Universal Ltd

Pelliron Universal Ltd, як брокер для України, пропонує прозорі умови для співпраці, збереження коштів на клієнтських рахунках. Компанія надає цілодобову підтримку клієнтам. Користувачі сервісу отримують можливість виконувати операції на найбільших міжнародних фінансових ринках. Pelliron Universal Ltd керується такими принципами:

  • клієнту надається свобода дій щодо вибору лотів та інструментів у торгівлі;
  • компанія не нав’язує своєї думки користувачеві;
  • зв’язок із клієнт-менеджером допомагає уточнити питання, але самі співробітники не зв’язуються із клієнтами;
  • на прохання брокера компанія надає підтримку в екстрених ситуаціях;
  • сприяння швидкому виконанні наказів трейдерів у виконанні ордерів.

Важливо розуміти, що Pelliron Universal Ltd не проводить навчання з трейдингу, не дає ідей, рекомендацій, не висловлює власної думки. Тобто, клієнту компанії пропонується повна свобода дій та допомога за бажанням його самого.

Які послуги пропонує Pelliron Universal Ltd

Pelliron Universal Ltd, брокер для інвестицій Україна пропонує клієнтам широкий спектр послуг. Найпопулярнішими залишаються:

  • “Дабл Хіт”. Це партнерська програма, яка дозволяє подвоїти кошти на рахунку та оперувати цим капіталом.
  • Партнерська програма “1+1”. Це поетапні нарахування на 10%, які дозволяють збільшити кошти на рахунку до 100%. Нарахування надходять, коли буде відпрацьовано попередній лот.
  • “Страхування торгового рахунку”. Трейдеру надається можливість застрахувати свій рахунок від можливого збитку. Якщо збиток трапиться, трейдер поверне суму у повному обсязі протягом 30 днів (за умови виконання умов партнерської програми).

Більше інформації щодо умов для брокерів, трейдерів на сайті компанії. Pelliron Universal Ltd пропонує корисну інформацію для гравців на фінансових ринках. Щоб не пропустити дані про акції, нові можливості, варто підписатися на розсилку новин від компанії.

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.