Поради

Комплексний ремонт годинників Apple Watch за оптимальними цінами

У 2014 році компанія Apple розширила свою технічну лінійку і представила світу смарт-годинник Apple Watch. Чи було це революцією? Звісно! З тих пір власники навіть найпершої моделі повністю задоволені своєю покупкою, адже годинник Apple за весь цей час не просто стали доповнювати весь функціонал смартфонів iPhone, але і стали окремим гаджетом, в якому також можна входити в Інтернет, стежити за здоров’ям, слухати музику і т.д. Так що в сучасному світі швидкого доступу до Інтернету і всяким технічним фішках, Apple Watch стали необхідністю.

Але, як і всі речі технічного характеру, смарт-годинник від Apple можуть ламатися. Причини можуть бути різними, але в найпопулярніших з них ми постараємося розібратися.

Ремонт Apple Watch

Техніка від Apple має таку специфіку, що обслуговується тільки в ліцензованих сервісних центрах. Тому віднести свої зламані годинник в перший-ліпший ремонт, на жаль, не вийде. Отже, що ж найчастіше є причиною поломки годин Apple Watch.

Точну статистику мало хто підводив, але серед користувачів цих смарт-годин, можна виділити певну закономірність, за якою Watch стають несправними.

  • Дисплей – здавалося б, що екран годин розбити досить складно: ризик падіння з кисті руки, самі розумієте, малоймовірний. Але ніхто не застрахований в банальному зіткненні з іншими поверхнями, з якими ми співпрацюємо щодня: поручні громадського транспорту, кути столів тощо;
  • Ремонт кнопок – смарт-годинник Apple Watch хоч і є практично повністю сенсорними, але на бічній панелі присутні кнопки, які також при постійній експлуатації можуть стає несправними;
  • Ремонт після залиття – так, годинник від американської компанії Apple є водонепроникними, якщо мова йде про невеликих глибинах, але рівень цієї властивості з часом може знизитися і перешкодити стабільній роботі смарт-годин.
  • Заміна акумулятора – і про саме наболіле, на думку багатьох користувачів технікою Apple. Дійсно, акумулятор є “Ахіллесовою п’ятою” багатьох технічних гаджетів, тому заміна саме цієї деталі є, мабуть популярною.

До слова, всю інформацію, що стосується ремонту, можна прочитати на сайті сервісного центру Apple Lab.

Apple Lab

Це сервісний центр, що спеціалізується на ремонті всієї техніки від Apple, включаючи і Apple Watch. Заміна акумулятора, ремонт вібромоторів і материнських плат, Bluetooth-модулів – всі типи ремонтних робіт технічних пристроїв ви можете здійснити за оптимальними цінами саме в Apple Lab.

Голос Сокальщини на GoogleNews