Поради

Композитна черепиця від Terra Roof: особливості та переваги

У приватних будинках облаштування даху має велике значення. Важливо вибрати зносостійкий матеріал, який не потребує швидкої заміни. Такими функціями має композитна черепиця https://terraroof.kz/kompozitnaja-tserepitsa/, яку пропонує магазин Terra Roof в Нур-Султані (Астана).

Що таке композитна черепиця і чому вона така популярна

Перша у світі черепиця з металевою основою була винайдена 65 років тому. Сировина викликала фурор серед споживачів. Покрівельний матеріал поєднує якості бітумної та натуральної черепиці, оскільки у його складі сталь та гранітна крихта. Композитна черепиця має унікальні властивості:

  • Тривалий термін служби. Середній термін придатності даху з такої черепиці 30-50 років. Щільна структура матеріалу захищає його від корозії.
  • Невелика вага. У порівнянні з глиняною композитною черепицею легше вп’ятеро. Квадратний метр покрівлі важить у середньому два кілограми.
  • Звукоізоляційні властивості. Сталеві листи покриваються гранітною крихтою. Це сприяє поглинанню звуку.
  • Стійкість до вогню. Матеріал не спалахує, не підтримує горіння.
  • Стійкість до механічних дій. Матеріал стійкий до влучення граду, гілок.
  • Легкість транспортування та встановлення.
  • Швидкість монтажних робіт. З матеріалом просто працювати, через невеликий розмір і вагу листів покрівельники швидко встановлюють покриття.

Крім того, композитна черепиця має попит у споживачів через широку різноманітність відтінків і фактур. До мінусів покрівельного покриття відносять його вартість. У порівнянні з аналоговими матеріалами композитна черепиця більш дорога.

Асортимент магазину Terra Roof

Покрівельний салон Terra Roof пропонує широкий перелік товарів для будівництва. У наявності кілька видів черепиці: керамічна, гнучка, модульна, композитна. Виробники надають гарантію на товари на 30-50 років.

Спеціалісти компанії Terra Roof створюють індивідуальні проекти дахів із можливістю 3-D візуалізації. У проекті буде вказано точний кошторис, матеріали монтажу. Клієнтів очікує швидка та якісна установка даху (в середньому 25 днів на покриття площі 500 кв. м.). Запит на консультацію можна залишити на сайті, заповнивши коротку заявку.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.