Поради

Кому і навіщо потрібний квадроцикл і де його можна купити

Щоб пересуватися в умовах бездоріжжя, потрібна спеціальна техніка. Мисливці та рибалки часто використовують для цих цілей квадроцикли. Це чотириколісний транспорт, що нагадує мотоцикл. Ним просто керувати за рахунок варіатора, тому на транспорті будуть почуватися впевнено навіть люди без достатнього водійського досвіду.

Плюси та мінуси квадроциклів

Основна перевага техніки в тому, що вона може пересуватися бездоріжжям і з легкістю долати такі перешкоди як струмки, схили, заболочену місцевість, кучугури. Завдяки квадроциклу вдасться проїхати там, де навіть не спеціальна техніка.

Висока маневреність дозволяє техніці переміщатися лісовою місцевістю, з легкістю маневруючи між деревами, гірськими завалами, вузькими стежками. Завдяки невеликій висоті квадроциклу вдасться проїхати під деревами, що впали. Власники такого обладнання оцінили його за низку переваг:

  • компактність;
  • підвищена прохідність;
  • маневреність;
  • простота управління без необхідності мати стаж водія;
  • легкість транспортування;
  • невелика витрата палива, моделі на акумуляторах.

Невеликі розміри квадроцикла є також його перевагою. Для зберігання техніки досить невеликого гаража (можна розмістити поряд із легковим автомобілем). Транспортний засіб легко заїжджає на автомобільний причіп, що робить транспортування на довгі відстані зручнішим.

Незважаючи на ряд переваг, недоліки техніки також є. Водій недостатньо захищений від гілок, поривів вітру, попадання каміння з-під коліс. Це ускладнює переїзд на квадроцикл на більш довгі відстані. Для управління необхідно одягати спеціальне екіпірування. Транспортом не можна керувати на дорогах загального призначення і містом.

Де придбати квадроцикл з доставкою по території країни

Інтернет-магазин StroyTen акумуляторні квадроцикли від китайського виробника Forte. У наявності кілька видів техніки: спортивна, туристична, практичні. У каталозі представлені дитячі квадроцикли.

Незалежно від типу транспорту всі моделі пройшли сертифікацію і отримали гарантію якості від виробника: техніка має відповідну документацію. Авторизовані сервісні центри здійснюють ремонт та заміну деталей відповідно до умов гарантійного обслуговування. Консультацію щодо вибору квадроциклів можна отримати на сайті компанії та за контактними номерами телефонів.65441448

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.