Поради

Кому необхідна розкрутка сторінки в Instagram

Новою платформою для розкрутки бізнесу є досить молода соціальна мережа Instagram

Основне число користувачів платформи складають активні платоспроможні люди, і з кожним роком їх кількість зростає. Згідно зі статистикою, кожен з користувачів підписаний хоча б на кілька сторінок з рекламою. Це дозволяє бізнесу швидко знаходити потенційних клієнтів. Але при цьому важливо правильно презентувати свою сторінку, щоб вона принесла бажаний результат.

Компанії, інтернет-магазини часто відкривають свої сторінки в соцмережах, але не завжди вони приносять бажані продажу, або ж продажу є, але їх кількість хотілося б збільшити. У таких випадках варто звернутися за допомогою в агентства, які пропонують розкрутку сайтів. Роботи відбуваються за таким алгоритмом:

  • Аналіз ніші.
  • Розробка якісного контенту.
  • Пошук аудиторії, яка зацікавиться продуктом.
  • Робота над рекламою продукції.
  • Комплекс заходів по збільшенню продажів.

Фахівці компанії SMM co ua гарантують, що в тнченіе 4-5 днів після розкрутки сторінки вдасться отримати перші Ліди, відповідно, продажу. Над кожним проектом працює кілька людей: SMM специалист, таргетолог і дизайнер.

Переваги від реклами в соціальних мережах

Найкращими соціальними мережами для ведення бізнесу вважають Фейсбук і Інстаграм. Розкрутка будь-якого виду бізнесу в мережі Instagram ефективна через можливість показати потенційним клієнтам красиву картинку. Наприклад, інтернет-магазини, туристичні агентства, спортивні клуби, салони краси, ресторани, кафе і всі, хто зареєструвався в додатку кілька років тому, вже мають тисячі передплатників і клієнтів. Але тут є і мінус у вигляді конкуренції.

Звернувшись до фахівців, які розуміють всі тонкощі продажів в мережі Інстаграмм, можна отримати:

  • Швидкий старт своєї справи.
  • Широко охопити більшу аудиторію потенційних клієнтів.
  • Спілкуватися з однодумцями всередині мережі.
  • Досягти гарного результату за невелику вартість.

На сайті SMM co ua вказано прайс на послуги, але точну вартість роботи визначать після уточнення деталей. Отримати відповіді на питаннях просто в чаті в режимі реального часу. Залишити заявку безкоштовну на консультацію можна, заповнивши коротку форму на сайті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.