Поради

Кому підходить матрац із незалежними пружинами

Якщо вам доводилося вибирати матраци, напевно, ви помічали значну різницю в ціні моделей, в яких використовуються залежні та незалежні пружини. Різниця також дуже відчутна у процесі експлуатації. Залежні пружини з’єднані між собою. При навантаженні на окрему ділянку поверхні деформується велика зона, за рахунок чого можливий невеликий ефект провисання. Через подібну нестабільність поверхні її ортопедичні властивості далекі до ідеалу. Незалежні пружини Pocket Spring розміщуються в індивідуальному чохлі та не контактують між собою. Внаслідок цього при навантаженні на окрему область поверхня, що знаходиться поруч, залишається рівною. Це називається ефектом точкової підтримки, який дуже важливий для правильного положення тіла та повноцінного розслаблення м’язів.

Найбільш широкий вибір матраців із незалежними пружинами в Expert-Matras. На сайті та в магазинах компанії представлені сотні моделей, що відрізняються показниками жорсткості та містять різні наповнювачі. Необмежений вибір розмірів та можливість оформлення розстрочки навіть при покупках онлайн дозволяють підібрати найкращий варіант кожному.

Переваги незалежних блоків Pocket Spring

Чи варто із двох пружинних блоків вибирати саме незалежний? Звичайно, такі матраци відрізняються:

  • ергономічності – вироби важать небагато, при цьому мають оптимальну висоту;
  • анатомічним та ортопедичним ефектами – поверхня відмінно адаптується до особливостей статури та забезпечує надійну підтримку;
  • збільшеним терміном служби порівняно із залежними блоками;
  • здатністю витримувати підвищені навантаження, що дозволяє використовувати їх людям із різною комплекцією.

Крім цього, пружинні блоки Pocket Spring чудово вентилюються, оскільки вони укладені в бавовняні чохли. Природний повітрообмін запобігає накопиченню конденсату та сприяє створенню сприятливих умов для здорового сну. Через складнішу технологію виробництва вартість таких моделей вища.

Як блоки Pocket Spring впливають на ортопедичний ефект

Незалежні пружини мають різний рівень жорсткості, що впливає на ортопедичні властивості виробу в цілому. Саме тому існує велика кількість моделей, в основі конструкції яких покладено саме Pocket Spring. Вони відрізняються між собою не лише додатковими шарами, а й кількістю пружин. Чим більше, тим краще ортопедичні властивості матраца, оскільки навантаження розподіляється більш точково. Пропорційно до збільшення щільності розташування незалежних елементів зростає і вартість виробів. Однак навіть найбюджетніші моделі, оснащені блоками Pocket Spring, здатні надавати набагато кращий ефект, ніж матраци, в основі яких використовується конструкція типу «Боннель».

Нерідко в матрацах із незалежними блоками поєднуються пружини з різним ступенем жорсткості. У результаті окремих частинах поверхню продавлюється по-різному. Зони спальної поверхні, в яких знаходяться поперек, голова, коліна та ступні, піддаються значно меншим навантаженням. Оскільки на ці ділянки припадає мінімальна вага, тут розумніше використовувати найменш жорсткі пружини. Вони забезпечать високий рівень комфорту та сприятимуть зниженню навантаження у вибраних областях. Плечі, тазостегнова область та гомілки потребують більшої жорсткості, оскільки є важчими. Через високе навантаження важливо не допустити продавлювання виробу у цих зонах.

Щоб пружинисту основу на тиск, використовуються додаткові шари, здатні зробити поверхню м’якшою, пружною або надати їй масажний ефект. Вироби з пружинними блоками Pocket Spring можуть бути рекомендовані для кожного. Особливе полегшення вони принесуть тим, хто страждає на болі в спині і прокидається ночами від оніміння кінцівок, що відбувається внаслідок порушення кровообігу. Сон на якісному ортопедичному матраці позитивно позначається на якості відпочинку – ви почнете краще висипатися і відчуватимете приплив бадьорості вранці.65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.