Поради

Кому потрібна діагностика сколіозу

Сколіозом називають захворювання опорно-рухового апарата, що супроводжується викривленням хребта з розворотом хребців

Сколіоз може проявитися у будь-якому віці, особливо у період стрімкого росту школяра. Якщо батьки помічають, що з поставою дитини не все гаразд, варто негайно звернутися до професійної клініки з метою діагностики захворювання. Швидку перевірку та лікування сколіозу у Львові можна пройти у Академії Грації. У наявності сучасне обладнання, кваліфікований персонал та передові методики діагностики. Записатися на прийом просто на сайті akademia-gracia.com, заповнивши коротку заявку.

Львівська Академія Грації пропонує діагностику стану опорно-рухового апарату, яка розроблена О. Слінько (авторська методика), що не передбачає рентгенівського опромінення. Згідно цього способу пацієнт проходить повне обстеження з метою встановлення реального стану опорного апарату людини. При огляді передбачено проведення тестів, збір аналізів, перевірку фізичних показників. Пройти діагностику варто тим, у кого спостерігаються такі симптоми:

  • Часті або постійні болі в спині, суглобах.
  • Помітне викривлення хребта.
  • Травми, яких людина зазнала раніше.
  • Порушення розвитку грудної клітки.
  • Плоскостопість, асиметричне розташування складок на ногах.
  • Скарги на роботу серця та внутрішніх органів.

Сколіоз небезпечний тим, що порушує правильне кровопостачання у мозок та всі внутрішні органи. Під час діагностики застосовуються методи, що допомагають скласти графічне зображення хребта без використання шкідливого (особливо для малолітніх дітей) опромінення.

Лікування кіфозу в Академії Грації

Кіфоз — це викривлення хребетного стовпа, що характеризується деформацією хребта та супроводжується характерним вигином хребта у верхньому відділі. Причинами виникнення захворювання у дітей стають перенесений рахіт або ослаблення м’язів. Також деформація може бути вродженою через аномалії розвитку плода. У дорослих кіфоз стає причиною перенесених травм, ракових та доброякісних пухлин, що впливають на положення хребта, хвороби Бехтерєва, синдрому Марфана та ін. Для лікування кіфозу застосовують медикаменти або хірургічне втручання. Перед призначенням типу лікування потрібно правильно діагностувати хворобу. Це можна зробили у Львівській Академії Грації із застосуванням передових методів. Довідки надаються за номером телефонів, що вказані на сайті. Час прийому можна узгодити з менеджером, залишивши свої контакти у спеціальній формі на сайті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.