Поради

Кому потрібно програма BAS Бухгалтерія

Ведення приватного бізнесу у сьогоднішніх умовах вимагає застосування автоматизації обліку. Це дозволяє пришвидшити бухгалтерську роботу, зняти навантаження з персоналу та отримати додаткові прибутки

Чимало підприємств відмовляються від встановлення програмного забезпечення, вибирають дешеві або безкоштовні аналоги, від чого відчувають ще більше розчарування. Та компанія Нетсофт ламає стереотипи, адже пропонує якісне програмне забезпечення лінійки Business Automation Software (BAS), 1С:Підприємство. Вартість купівлі та встановлення всіх програм вказана на офіційному сайті компанії netsoft.com.ua.

Програму BAS Бухгалтерія застосовують в Україні для створення податкової звітності та ведення бухгалтерського обліку. Одна інформаційна база дозволяє обслуговувати декількох підприємців та вести облік кількох підприємств. У версії програми 2.1 можна працювати з поєднанням різних типів оподаткування: податок на прибуток + ПДВ, податок на прибуток без ПДВ, єдиний податок + ПДВ, єдиний податок для ФОП тощо.

BAS Бухгалтерія розроблення для обліку невеликих підприємств, проте її можна доповнювати іншими програмами та працювати з будь-якими об’єктами. Програма дозволяє здійснювати працювати у таких галузях:

  • Вести облік у всіх ділянках бухгалтерського обліку: банківські та касові операції, торгові операції, контроль торгово-матеріальних цінностей, складський облік.
  • Нарахування заробітної плати.
  • Створення щоденних звітів.
  • Формування бухгалтерської та податкової звітності.
  • Відправка звітів у податкову інспекцію по інтернету.

На сайті розміщені огляди версій програмного устаткування, щоб клієнти мали можливість вибрати найбільш підходящу за їхніми потребами.

BAS Бухгалтерія КОРП: на допомогу бухгалтеру

Програма BAS Бухгалтерія КОРП розроблена для створення бухгалтерської та податкової звітності та обліку. Це професійний інструмент, що має розширені функціональні можливості для нарахування заробітної плати зі складною системою розрахунків. Наприклад, BAS Бухгалтерія КОРП дозволяє нараховувати зарплату за різними схемами: погодинно, відрядно, на половину окладу, а також розраховувати різні види утримань, зокрема за виконавчими документами. Також програма дає можливість вести кадровий облік, нараховувати інші види доходів.

BAS Бухгалтерія КОРП підходить для ведення обліку одразу у кількох підприємств, для кожного він буде відображатися в окремій базі. Замовити демонстрацію програми можна на сайті, заповнивши невелику заявку. Отримати консультацію просто за контактними номерами телефонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.