Поради

Кондиціонери Electrolux – як обрати

Люди, які важко переносять спеку, вже задумуються над покупкою недорогого економного кондиціонера. Розвиток кліматичної техніки вражає. Якщо всього з десяток років тому кондиціонери могли собі дозволити великі підприємства, компанії, то сьогодні вони стали доступними для кожного українського споживача. Страждати від надмірного тепла не обов’язково, адже виробник Electrolux щороку радує клієнтів новою лінійкою кондиціонерів. Серед асортименту можна вибрати модель з різним функціоналом, розміром, кольором.

Які кондиціонери пропонує Electrolux

Шведська компанія Electrolux розпочала роботу у 1919 році. З самого початку виробник робив ставку на надійність, простоту експлуатації, широкі функціональні можливості кожної моделі. Візитною карткою компанії стала елегантність та оригінальний дизайн продукції. На сьогодні затребувана новинка — спліт-системи. Це невеликі за розміром кондиціонери, які працюють зі значно меншим шумом та мають високу потужність. Техніка складається з двох блоків: зовнішнього та внутрішнього. Зовнішній розташовується ззовні будинку, внутрішній — всередині. Такий пристрій ідеально підходить для невеликих будинків та квартир.

Така техніка здатна не лише охолоджувати приміщення, а й обігрівати його, що допоможе зекономити кошти на встановленні обігрівача. Модель передбачає здійснення реверсу повітря, автоматичну підтримку температури у приміщенні. Функція «нічний режим» розроблена, аби вночі кондиціонер працював тихіше та делікатніше охолоджував повітря.

Функція таймеру дозволяє керувати часом роботи пристрою, коли вдома нікого немає. Спліт-системи здатні осушувати повітря, що актуально для приміщень з високою вологістю.

Інвертор та потужність кондиціонерів Electrolux

Популярності набувають інверторні кондиціонери, які здатні змінювати потужність компресора. Прилад має переваги над стандартними моделями:

  • Економія електрики.
  • Невеликий рівень шуму.
  • Довгий термін експлуатації.
  • Просте охолодження.
  • Ефективність при низьких температурах (якісний обігрів при -10/-15 градусах).

При виборі кондиціонера споживачі в першу чергу звертають увагу на його потужність, адже від неї залежить ефективність роботи. У кожної моделі Electrolux ця інформація вказана у технічному паспорті. Щоб техніка працювала тривалий час без потреби ремонту, варто орієнтуватися на такі розрахунки: на площу 10 м2 брати 1000 Вт потужності. Якщо приміщення сонячне, потрібно додати потужності (25-30%).

Виробник удосконалює модельний ряд кондиціонерів, тому рівень шуму у децибелах низький: значно менший, аніж у вентиляторів. Це не заважає працювати, відпочивати та навіть спати при ввімкненому кондиціонері.

598532091
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.