Поради

Кондиціонери “Купер Хантер” в Києві на сайті офіційного дилера Teplorry

Кондиціонери американського бренду Cooper & Hunter користуються великою популярністю в Україні. У продажу представлені моделі з різними характеристиками в широкому ціновому діапазоні і стильним дизайном. В інтернет-магазині компанії Teplorry, що здійснює прямі поставки від виробника, можна купити кондиціонер Купер Хантер в Києві як для невеликої кімнати, так і для просторих приміщень.

Кондиціонери Cooper & Hunter в Україні

Фірма Cooper & Hunter випускає продукцію для охолодження і підігріву повітря вже більше 17 років, постійно оновлюючи моделі, доповнюючи їх інноваціями та новими технологіями.

Завдяки кондиціонерів американського бренду можна:

  • регулювати температуру повітря в приміщенні;
  • прибирати зайву вологість;
  • іонізувати повітря;
  • виробляти плазмову очищення від пилу і т. д.

Незмінно великим попитом користується бюджетна модель Prima Plus CH-S07XN7. При невеликій ціні вона забезпечує підтримання комфортної температури, іонізацію. Функція осушення повітря і самоочищення перешкоджає утворенню цвілі і грибків, через які зовсім недавно вважалося, що використання кондиціонерів може бути небезпечно для здоров’я. Сучасні моделі тепер підходять для установки в спальнях і дитячих кімнатах. Модель включається на обігрів при вуличній температурі від -7 градусів.

Чим дорожче кондиціонер, тим вище його потужність, більш широкий діапазон зовнішніх температур для підключення від -22 градусів до +43 градусів, більше корисних операцій управління: функція відкладеного старту, регулювання режиму на час сну і інші. При підключенню до вайфай агрегатом можна управляти як з диска, так і з пульта або смартфона.

Кондиціонери Cooper & Hunter економічні в споживанні електроенергії, працюють практично безшумно і набагато рідше, в порівнянні з іншими моделями, потрапляють в ремонт.

Teplorry – офіційний дилер Cooper & Hunter

В інтернет-магазині Teplorry представлені десятки останніх моделей кондиціонерів Cooper & Hunter. Кожен виріб проходить тестування, має високу якість заводської збірки, тому виявлення недоліків у нового агрегату майже виключено.

При покупці на сайті можна оформити безвідсотковий кредит, оплату частинами і отримати знижку.

На всі моделі надається заводська гарантія 5 років.

Покупці завжди можуть звернутися за консультацією і радою при виборі марки, замовити установку.

Проводиться швидка доставка по всій країні, а до багатьох міст безкоштовна.

Придбання кондиціонера Cooper & Hunter забезпечить вам бажану прохолоду влітку, і затишне тепло в міжсезоння і зимову холоднечу.

Голос Сокальщини на GoogleNews