Поради

Контурна пластика без медичної освіти

За отриманням сертифіката кваліфікованого косметолога щороку йде велика кількість людей. Це не просто затребувана та високооплачувана професія, а й досить цікава. У списку послуг косметологом вважаються досить популярні і затребувані процедури ін’єкційного і апаратного характеру. Однією з таких процедур є контурна пластика. Проводити ін’єкції може лише фахівець із медичною освітою, який закінчив вищий навчальний заклад за спеціальністю дерматолог. Якщо у вас є диплом медика, то сміливо проходьте навчання контурної пластики в jes.in.ua, але навіть без наявності вищої освіти можна пройти повноцінний курс. Можливо, саме цей момент стане відправною точкою в подальшому бажанні вчитися і ставати як професіонал.

Якщо студент навчального центру не має медичного диплома, пройти курси не важко. Теорія, курс лекцій та багато матеріалів на тему можна буде вивчити вже зараз. Після закінчення можна отримати нові знання та досвід. На відміну від стандартної програми все ж таки є, студент курсів не допускається до практичних занять. У всьому іншому освоєння тонкощів цієї косметологічної процедури доступне всім охочим. Курси такого характеру, як правило, дешевші, але їхня користь у косметологічній практиці виправдовує витрати.

Курс контурної пластики

До програми навчання входить:

 • основи анатомії;
 • небезпечні зони особи для ін’єкцій;
 • діагностика особи та розуміння пропорцій;
 • робота з філерами та їх види;
 • перелік проблем, який можна усунути ін’єкційними методами на основі філерів з гіалуроновою кислотою;
 • ускладнення, протипоказання, побічні ефекти та показання до контурної пластики;
 • поєднання з іншими процедурами;
 • техніки ін’єкцій, канюлі та голки.

А також навчання роботі різними ускладненнями, віковими особливостями та правильний підбір необхідного комплексу маніпуляцій для кожного індивідуального випадку.

Для студентів без медичної освіти можна ознайомитися з теоретичними лекціями, практичними уроками. Єдине обмеження, як зазначено вище, це недопущення до самостійних практичних уроків і роботи з моделями. Викладачі – кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом. Розкажуть про всі особливості роботи. Курс можна також пройти онлайн, що економить багато часу і набагато зручніше для тих, хто не має медичного диплома. Адже допуску до практики все одно не буде, а теорію освоїти буде набагато комфортніше. Також курси освоєння контурної пластики будуть корисні тим, хто хоче знати трохи більше про цю процедуру в особистих цілях та розширення загального кругозору.

Препарати для контурної пластики

В основу курсів навчання входить також вивчення переліку препаратів для контурної пластики, їх різновиди та способи застосування. Основна робота відбувається з філерами, наповнювачами на основі гіалуронової кислоти. Це сучасні та безпечні препарати, які тримаються у тканинах від 4 місяців до року. Зони доступні для коригування філерами:

 • вилиці та щоки;
 • губи;
 • підборіддя;
 • ніс та носогубні складки;
 • скронева область та надбрівна;
 • також за допомогою філерів можна змінити, відкоригувати та підтягнути овал обличчя.

Для кожної зони застосовується певна кількість наповнювача, розрахована індивідуально. Також важливо знати про різну щільність філерів та різновидів залежно від зон застосування. Всі ці тонкощі та особливості з обличчям та препаратами для корекції можна дізнатися, пройшовши курс контурної пластики.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.