Поради

Корпусні меблі з ЛДСП. Форматно-розкрійний і кромкооблицювальний верстати

ЛДСП, або ж ламінована деревно-стружкова плита, є найбільш популярним матеріалом для виготовлення корпусних меблів. У процесі підготовки до практичного використання в шафах і тумбах матеріал обробляється на форматно – розкрійному і кромкооблицювальному верстатах.

ЛСДП і форматно – розкрійний верстат

Форматник – один з найдорожчих і ефективних видів обладнання в меблевому виробництві. Його призначення – розкрій плитних матеріалів. Відрізняється високою продуктивністю, практично ідеальною точністю різання і рівним зрізом. Процес роботи не вимагає особливої кваліфікації операторів.

Горизонтальний (вертикальний, двосторонній) форматно-розкрійний верстат складається з основи (станини), робочого столу, встановленого стаціонарно і пильного вузла. Управління цим обладнанням проводиться з використанням механічних або автоматичних панелей.

Алгоритм розкрою складається з декількох пунктів.

  1. Складається форма, по якій ЛДСП буде розкроєна.
  2. Готується форматник. Налаштовується обладнання до вирізання деталей певних розмірів.Yes
  3. Лист ЛДСП подається двома операторами на рухому каретку.
  4. Далі матеріал обробляється двома дисками. Перший з них називається підрізним. Суть роботи полягає в створенні в меламіновому шарі невеликої борозенки глибиною 2-4 мм. Потім по ній проходить розпилювальний диск, що прорізає плиту повністю. Так забезпечується рівний зріз без відколів, тріщин і інших дефектів.

Кромкоблицювальний верстат

Після розпилювального верстата деталь обробляється на кромочном верстаті. Універсальний кромкооблицювальний верстат призначений для облицювання крайок меблевих заготовок різним кромочним матеріалом: ПВХ, АБС, шпон, папір, меламін. Верстат для поклеки надає виробу закінчений і естетичний вигляд, а також захищає його від різних пошкоджень і відколів.CNF Y,..jpg

Базою верстата є станина, виготовлена з профілів, що відрізняється високими показниками міцності і жорсткості. Кромочний верстат може обклеювати як прямі, так і радіусні деталі. Великий вибір кромкооблицювальних верстатів в Україні представлений на сайті https://donstan.com.ua/g3749061-kromkooblitsovochnye-stanki.

Корпусні меблі

Корпусні меблі являє собою якийсь набір модулів різного розміру і призначення, з якого можна зібрати який завгодно гарнітур, в тому числі популярні і традиційні стінку, куточок та інші деревно-стружкові конструкції. Модулі вкрай зручні для того, щоб меблювати як невелику кімнату в гуртожитку, так і апартаменти в будинку вищого класу. Це ж можна сказати про кухонні та інші меблі. До корпусних меблів відносять шафи і стелажі, полиці і етажерки, столи і тумбочки, інші об’ємні об’єкти, які легко знайдуть своє місце і в дитячій, і у вітальні, і в передпокої, на кухні і так до нескінченності.

Привабливість корпусних меблів для споживача полягає в декількох нюансах:

  • Мобільність, можливість переміщати елементи, створювати з них нові композиції.
  • Простота в переплануванні інтер’єру, зміна його функціонального призначення.
  • Можливість внесення в дизайнерську задумку власних корективів.
  • Корпусні меблі надають покупцям шанс проявити свої художні смаки і реалізувати всі бажання, які стосуються меблювання житла.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.