Поради

Користь тепловізора під час полювання

Для нічного полювання необхідно використовувати високотехнологічне обладнання, яким є тепловізор.

З його допомогою легко розрізняти об’єкти, що випромінюють тепло. В основі кожного пристрою лежить матриця. Вона дає змогу відображати джерела тепла. Тому в нічний час людина за кілька секунд може побачити дрібних та великих тварин на відстані.Каталог періодично поповнюється новими моделями обладнання.

Декілька років тому мисливці з настороженістю ставилися до спеціального обладнання, вважаючи його марною витратою грошей. Але, побачивши, наскільки сильно змінюється якість полювання з використанням тепловізора, змінили думку. Сьогодні пристрій має величезну популярність, оскільки з його допомогою можна побачити зображення, які не сприймає людське око. Наш мозок обробляє лише видиме світло, але світ наповнений інфрачервоним свіченням. За допомогою приладу просто виявити тварину в погану погоду: дощ чи хуртовина не перешкоджатимуть цьому.

Застосування спеціального обладнання не шкодить людському оку. Тепловізори мають багато функцій: вони полегшують пошук тварин, які ховаються у кущах або за деревами. Знаходити поранену тварину можна по краплях крові, яка ще випромінює тепло.

Для вибору варто визначитися із формою пристрою. Їх випускають у вигляді бінокля, монокля та приціл. Найдорожчі тепловізори у вигляді прицілу, але вони й функціональніші. Щоб користуватися пристроєм, не потрібно проходити спеціальне навчання.

Де придбати тепловізор для полювання

Інтернет-магазин «Сотник» пропонує техніку високої якості із тривалим періодом користування. Усі моделі, які запропоновані у каталозі, проходять ретельну перевірку.

  • Придбати тепловізори можна в роздріб та гуртом (за спеціальною ціною).
  • Для кожного приладу подано детальний опис та технічні характеристики, а консультанти допоможуть визначитися з необхідним обладнанням.
  • Пряма співпраця з виробниками дозволяє продавати тепловізори за найвигіднішими цінами.
  • Оплата можлива готівкою та безготівковим способом.
  • Заявки обробляються щодня.
  • Доставка здійснюється у всі регіони країни.

На всі оптичні прилади полювання надається гарантія від виробника. Щоб використання тепловізора приносило очікуваний результат, необхідно ознайомитися з інструкцією та дотримуватися її.

Голос Сокальщини на GoogleNews