Поради

Користь від тепловізора на полюванні

Тепловізори знайшли широке застосування в побуті сучасної людини. Наприклад, їх використовують в галузі металургії, хімічної промисловості, будівництві, машинобудуванні, охоронному та військовому секторі

Тепловізор став затребуваним приладом для мисливців. Завдяки тому, що пристрій допомагає вловити невидиме теплове випромінювання живого об’єкта і перетворити його на зображення, виходить бачити мету в повній темряві. Купити якісний прилад для полювання можна в магазині Optics Pro.

Нічне полювання з тепловізором дозволяє розрізняти дичину крізь листя, сніг, серпанок. Тепловий монокуляр вловлює тварин різних розмірів. Він позначає теплокровного іншим кольором на холодному тлі. У кожній марці приладу можна самостійно вибрати колір, яким тепловізор буде відображати дичину.

Щоб отримати підвищену деталізацію зображення, варто вибирати пристрій з високим показником дозволу теплової матриці (до 650). Чим вище цей показник, тим простіше виявляти мета на великій відстані, отримувати хорошу деталізацію і широкий кут огляду. Частота роботи тепловізора відповідає за спостереженням активно рухаються. Оптимальний варіант 50 Герц. Недорогі тепловізори дозволяють стежити за об’єктом на відстані до одного кілометра, більш дорогі моделі – до трьох кілометрів. У магазині Optics Pro можна знайти пристрої від провідних світових виробників Pulsar, NVECTECH, Flir, INFIRAY, ATN, ARMASIGHT.

Переваги оптичного приладу Pulsar Thermion 2 XQ50

Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 XQ50 застосовують для установки на різних стовбурах (на 30-міліметрові кільця) в умовах нічного полювання на крупну здобич. Використовувати приціл можна за будь-яких погодних умовах. Міцний корпус виготовлений таким способом, що не пропускає вологу і пил. Інші особливості приладу:

  • Миттєва робота після включення.
  • Прилад вловлює теплові сигнатури на відстані понад 1,8 км.
  • Максимально чітке і деталізоване зображення.
  • Дозволяє спостерігати за об’єктами в русі і робити точні постріли.
  • Вісім палітр зображень, що дає можливість вибирати режими перегляду картинки, щоб очі не втомлювалися.
  • Опція «картинка в картинці» дозволяє відкривати збільшене зображення необхідного об’єкта в окремому кадрі.
  • Робота без підзарядки до 7 годин.

Магазин Optics Pro пропонує прилади нічного бачення за прийнятними цінами, постійно організовує акції і розпродажі. Щоб стежити за вартістю продукції, варто підписатися на інформаційну розсилку від компанії.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.