Поради

Косметологія у Львові

Догляд за шкірою обличчя важливий у будь-якому віці. Чим більше ми приділяємо увагу шкірі, тим довше вона зберігає свою молодість. Вчені довели, що правильне зволоження та інтенсивний догляд після 25 років гарантує позитивну динаміку епідермісу. Але перш ніж використовувати певні засоби потрібно визначити, який тип шкіри у людини та проблемні зони. Самостійно зробити це складно, адже помилитися дуже легко. Краще звернутися до спеціаліста, який має відповідну медичну освіту та досвід. Косметолог зможе точно підібрати догляд та призначити необхідні процедури.

Якщо косметологія у Львові доволі поширений напрям, то знайти насправді кваліфікованого спеціаліста не так просто. Обираючи кваліфікованого лікаря, що несе повну відповідальність за свою роботу варто віддати перевагу Першому сімейному медичному центру імені Святої Єремії.

Чому саме Перший сімейний медичний центр імені Святої Єремії?

Перший сімейний медичний центр імені Святої Єремії – це не просто косметологічна клініка, це медичний центр, що  надає комплексні послуги в усіх медичних напрямках. Тут працюють лікарі різних спеціальностей з області педіатрії, хірургії, кардіології, гінекології, косметології та багато іншого. Тому звернувшись в клініку Святої Єремії до лікаря косметолога, Ви тримаєте не просто послугу, а комплексне медичне обстеження обличчя професійного лікаря.

Послуги косметолога:

  • Консультація;
  • Чистки обличчя різними методами;
  • Пілінг обличчя;
  • Антивіковий догляд;
  • Догляд за волоссям;
  • Процедури з догляду обличчя;
  • Уколи краси;
  • Безінєкційна мезотерапія;
  • Плазмоліфтинг.

Консультація та процедури

Якщо Ви звернетесь до косметолога центру Святої Єремії, Ви можете отримати безкоштовну консультацію за умови проходження процедур. Перш за все, косметолог огляне Ваше обличчя та розкаже про Ваш тип обличчя, проблемні зони та як доглядати за шкірою. Крім цього, косметолог назначить необхідні процедури для вирішення проблем шкіри.

Зазвичай, для хорошого та свіжого вигляду обличчя потрібно регулярно робити чистки обличчя та обирати відповідний догляд зі зволоженням. Кваліфікований лікар підбере Вам ідеальний варіант процедур для обличчя та домашнього догляду. У випадку виявлення вікових змін шкіри, косметолог зможе призначити антивікові процедури чи ліфтинг обличчя. Про переваги та недоліки кожного процедури можна обговорити з косметологом медичного центру Святої Єремії та зробити свій власний вибір.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.