Поради

«Країна дитинства»: найкращий заклад для дошкільнят

Система освіти у нашій країні змінюється, і поряд з державними садками функціонують приватні заклади. Чимало батьків мріють, аби їхній малюк навчався саме у приватному садочку, адже він може забезпечити максимальний комфорт, належний догляд та дати гідну освіту. Мережа дитячих закладів «Країна мрій» діє по всій країні. Знайти найближчий навчальний заклад можна на сайті https://www.sadochok.net.ua/ компанії.

Що пропонує навчальний заклад «Країна дитинства»

Приватні дитячі заклади «Країна дитинства» пропонують сучасний підхід до навчання малюків. Головна мета навчального процесу — викликати інтерес до пізнання та самостійного дослідження навколишнього середовища. Теоретичні та практичні заняття вміло поєднані, щоб малюкам було простіше закріпити пройдений матеріал. Дітям гарантований всебічний розвиток. Професійні педагоги знаходять підхід до кожної дитини та вміють розкривати її таланти.

Садки обладнані сучасними меблями, розвиваючими іграшками, навчальними матеріалами. На території розташовані сучасні ігрові майданчики, де багато зелені та місця для рухливих ігор. Заклади та прилегла територія охороняються, здійснюється відеонагляд, тому сторонні люди не можуть проникнути на територію. Дітям готують здорову їжу, протягом дня малюки харчуються п’ять разів. Дитячі садки мають свою кухню та можуть забезпечити особливий раціон дітям, які його потребують: безлактозні, безглютенові страви.

Малюкам забезпечують не лише якісне навчання, а й веселе дозвілля. До свят вихователі організовують тематичні заняття, проводять святкування. При мережі садків діють гуртки та секції.

Переваги приватних садків «Країна дитинства»

У садках «Країна дитинства» створені такі умови та атмосфера, яка нагадує домашню. Малюки краще звикають до садка. А відсутність стресу — це відсутність хвороб. Батьки мають час будувати кар’єру без школи для здоров’я та розвитку дитини. Та це не всі переваги, які отримують клієнти закладів:

  • Діти краще соціалізуються у колективі однолітків.
  • Невелика кількість малюків у групах не перевтомлює їх.
  • У закладах просторі кімнати для ігор та занять, затишні спальні, цікаві ігрові майданчики.
  • Вмілі педагоги непомітно прищеплюють дітям корисні навички: вчать самостійно одягатися/роздягатися, складати свої речі, самостійно їсти, ходити в туалет, спілкуватися з дітьми та дорослими.
  • Батькам не потрібно окремо водити дитину на гуртки, тому що в садках діють секції для старших дошкільнят.

В садку вдасться знайти справжніх друзів, з якими дитинство стане яскравішим. Консультації щодо запису в садок надають за контактними номерами телефонів, вказаних на сайті.

Голос Сокальщини на GoogleNews