Поради

Кращі сорти огірків для відкритого грунту

Огірок – добре відомий нам і тут вирощували майже кожним городником або дачником в нашій країні овоч. Ця культура може добре рости не тільки в теплиці, а й на відкритому грунті. Головне – підібрати відповідний сорт, щоб не витрачати багато часу на догляд за рослиною і отримати багатий врожай. При виборі насіння потрібно звертати увагу на вимоги до клімату, показники врожайності, вимоги до вологості, грунті, підгодовування.

При покупці відповідних огірків для висадки в грунт більшість городників цікавляться гібридами. Вони набагато більш стійкі до погіршення погодних умов, майже несприйнятливі до хвороб і шкідників, ніж звичайні сорти. Крім того, гібриди відомі гарною врожайністю і відмінним смаком плодів.

Які огірки варто вибрати для висаджування у відкритому ґрунті

В таких умовах добре ростуть як гібридні варіанти і сорти, запилюється бджолами, так і партенокарпические, найчастіше з переважаючим жіночим цвітінням. Перші різновиди відрізняються ароматом, що запам’ятовується і хорошим смаком. Але на врожайність сильно впливають погодні умови. Якщо літо виходить холодним і дощовим, огірків буде мало.

У відкритий грунт із захистом найкраще висаджувати самопильні сорти, що дають двостатеві квітки. На відміну від партенокарпических, у них зав’язуються плоди з насінням всередині.

До кращих сортів для вирощування на відкритих майданчиках відносяться:

  • Трілоджі F1. Цей партенокарпічний гібрид відноситься до середньоранніх, його плоди відмінно підходять для маринування або додавання в салати в свіжому вигляді. Добре переносить несприятливі погодні умови, відрізняється стабільно високою врожайністю, стійкий до борошнистої роси, огіркової мозаїки та інших захворювань. Але довго зберігати ці огірки не можна, так як вони в’януть надто швидко;
  • Барвін F1. Ранньостиглий гібрид, який можна вирощувати не тільки у відкритому грунті – він відмінно підходить для теплиць. Зеленці цієї культури ростуть дружно, плоди виходять з тонкої, темно-зеленою шкіркою, вкритою невеликими шипами. Гарний тільки для вживання в свіжому вигляді;
  • Роднічок F1. Ці насіння огірків для відкритого грунту відносяться до бджолозапильні універсального гібриду. Така рослина хворіє рідко, його плоди чудово переносять транспортування. На них варто звернути увагу тим, хто хоче вирощувати огірки для продажу;
    Паратунка F1. Цей гібрид відноситься до скоростиглим, добре росте на відкритому грунті при наявності захисту. Плоди виходять циліндричної форми, з темною шкіркою в світлу смужку, солодкуваті на смак. Зеленці підходять для маринування або додавання в салати;
  • Кураж F1. Партенокарпічний гібрид, здатний зберігати врожайність до самого кінця сезону, навіть тоді, коли погода погіршується. Плоди не перележіваются, добре витримують транспортування, які не переростають. Але смакові якості не такі хороші, як у інших гібридів. А якщо рослина перелити, з’явиться гірчинка.

Огірки порівняно легко вирощувати навіть початківцям городникам. Але це примхлива культура, яка потребує відповідних добрив і хорошою вологості грунту. Рослина вимогливо і до температурного режиму, тому бажано заздалегідь передбачити можливість приховування плівкою в разі нічних похолодань.

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.