Поради

Креативні послуги з розробки реклами

Рекламне брендингові агентство Univest Creative працює більше десяти років, щоб надавати креативні послуги з розробки реклами, фірмового стилю компанії, супроводу торгових марок, запуск лінійок продажів. Нестандартні кампанії від фахівців агентства допомагають підвищити продажі.

Що пропонує Univest Creative

У компанії працює ефективна команда з 15 осіб. У разі великих проектів фахівці радо співпрацюють з експертами, які працюють на фрілансі. Послуги, які надає Univest Creative:

  • Фірмовий логотип. Команда працює над створенням унікального логотипу: підбирає найбільш вдалі колірні комбінації, опрацьовує шрифт і графічні компоненти, але головне, що логотип стає зрозумілим і таким, що запам’ятовується для споживачів.
  • Упаковка. Аналіз продукту, виділення його головних особливостей, виготовлення прототипу упаковки, 3D-візуалізація, внесення правок, коригування моделі. Упаковка розробляється під потреби ринку і користувачів продукту.
  • Розробка дизайну матеріалів для менеджерів. Компанія робить календарі, каталоги, річний звіт, корпоративний журнал.
  • Реклама. У спектр послуг входить фотозйомка товару, рекламних матеріалів, упаковки, в тому числі, передбачена допомога стиліста. Проведення рекламних кампаній, супровід торговельної марки: немає потреби постійно шукати агентство для запуску нового продукту.
  • Інструменти продажів. Univest Creative розробляє маркетинг-кит, правильні презентації продуктів, створює промо-сайти і Ледінг, за допомогою яких поповнюється клієнтська база, а споживачів плавно підводять до покупки.

У розділі «Портфоліо» зібрані приклади виконаних проектів: календарі, каталоги, річні звіти, ребрендинг, дизайни упаковок, подарункові упаковки.

Як замовити послуги в Univest Creative

Замовити розробку інфографіки та інші послуги можна за допомогою сайту Univest Creative. У розділі «Послуги» зазначено перелік пропозицій від компанії. Перейдіть на цікаву для вкладку і ознайомтеся з детальною інформацією.

Активна рядок «Отримати консультацію» дозволить задати питання в письмовому вигляді. Необхідно вказати ім’я, електронну пошту, номер телефону, ввести питання. Відповідь надійде на пошту.

Консультацію в реальному часі просто отримати через онлайн-годину з фахівцем, в телеграмі, за контактним номером телефону +38 044 494 0744. Ціни на рекламу формуються індивідуально, залежно від спектра обраних послуг.

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.