Поради

Кредит онлайн: факти про мікрокредитування

Кредит онлайн – невелика сума, що видається мікрофінансовими організаціями на певний, як правило, короткий термін. Популярність мікрокредитів міцно вкоренилася на мікрофінансовому ринку України. Позики, що надаються, допомагають українцям оплачувати всі необхідні та дорогі послуги, оскільки отримати гроші на карту можна миттєво в будь-який час дня і ночі.

 

Факт 1 – Закон та безпека

Більшість громадян України намагаються не зв’язуватися з мікрофінансовими організаціями через “темне” минуле, коли кожна людина вважала подібні компанії шахраями. У наші дні діяльність таких МФО регулюють три Закони України, а саме: “Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг”, “Про споживче кредитування” та “Про електронну комерцію”.

Регулювання діяльності мікрофінансових організацій здійснює Нацбанк, який слідкує за тим, щоб усі мікрокредитори мали спеціальну ліцензію. Ліцензія включається до Реєстру фінансових установ та до Реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців.

 

Вся необхідна юридична інформація має бути представлена ​​у відкритому доступі на офіційному сайті мікрофінансової організації.

Перед тим як оформити кредит онлайн, рекомендуємо ознайомитися з усіма наданими юридичними документами.

 

Факт 2 – Доступність та оперативність

Мікрофінансова організація надає максимально комфортні вимоги до своїх потенційних позичальників, розглянемо їх докладніше:

  • Категорії населення, хто може отримати мікрокредит
    МФО не мають особливих вимог до осіб, які бажають оформити послугу мікрокредитування. Кредит онлайн на картку видають практично всім повнолітнім громадянам України: пенсіонерам, студентам, жінкам у декретній відпустці, не працевлаштованим особам, а також інвалідам.
  • Необхідні документи для оформлення кредиту
    Краса у мінімалізму. Мікрофінансові організації не вимагають величезної кількості документів та довідок. Кредит онлайн на картку можна отримати, надавши лише паспорт громадянина України (або ID-карту) та ІПН. Деякі кредитори можуть вимагати додаткові документи під час оформлення.

 

Доступність та оперативність мікрофінансових організацій проявляється також у графіку роботи. На відміну від банків, МФО працюють цілодобово, надаючи послуги кредитування як у вихідні, так і святкові дні. Завдяки цьому оформлення заявки, підписання кредитного договору та отримання грошей на картку не займе більше кількох годин, що дозволить здійснити необхідну покупку в день оформлення кредиту.

 

Також головною перевагою мікрофінансових організацій є можливість видати клієнтам кредит онлайн з поганою кредитною історією. Таким чином клієнт та організація залишаються у плюсі, оскільки позичальник покращує свою кредитну історію своєчасними погашеннями невеликих позик, а організація має міцну та надійну співпрацю з клієнтом, а також відсоток з його виплат.

 

Факт 3 – Зручність та мобільність

Співпраця з мікрофінансовими організаціями передбачає укладання кредитного договору в режимі онлайн. Немає необхідності залишати зону комфорту та вистоювати черги, щоб поспілкуватися зі співробітниками організації. Достатньо зайти на офіційний сайт та заповнити невелику анкету для оформлення заявки на кредит. Процедура оформлення є інтуїтивно зрозумілою і не займає більш ніж 15-30 хвилин.

 

Процедура погашення також може проходити в режимі онлайн, але також є методи оплати кредиту готівкою. Усі способи погашення заборгованості прописані на кожному офіційному сайті мікрофінансової організації з докладними інструкціями.

 

Факт 4 – Вигідні пропозиції

Кредитори пропонують вигідні пропозиції кожному потенційному позичальнику. Наприклад, більшість МФО України пропонує перший кредит онлайн під 0% новим клієнтам, а постійним – знижки та додаткові бонуси при оформленні повторного кредиту. Мікрофінансові організації повідомляють про акції за допомогою месенджерів або листів на електронну пошту, вказану при реєстрації Особистого Кабінету. Також деякі кредитори надсилають промокоди на честь свят, завдяки яким на кредит діє значна знижка.

Голос Сокальщини на GoogleNews