Головна / Поради / Кредит онлайн на карту. Чи можливо отримати кредит з поганою кредитною історією?

Кредит онлайн на карту. Чи можливо отримати кредит з поганою кредитною історією?

Хто б нам красиво не розповідав про життєві цінності, все це пусте струс повітря без фінансового підмоги. Погодьтеся, що без грошей ми не досягаємо нашої мрії, не розвиваємося як щось, не задовольняємо в повній мірі наші потреби. Так, часом здійснення тих чи інших бажань не пов’язане з грошима, але якщо в цьому світі за гроші продається не все, то багато що.

Відкритим питанням для багатьох позичальників є розуміння того, чи можуть вони отримати хоча б якісь кредитні кошти на руки з поганою кредитною історією. У цьому питанні ми і спробуємо сьогодні розібратися.

Кредит з поганою історією – чи реально отримати?

Для початку, ви повинні розуміти що обзавестися поганою кредитною історією набагато простіше, ніж ви думаєте. Будь пункт в підписанні договору з банком, який ви по неуважності не врахували, може гарантовано вас записати в ряди ухиляються від сплати кредитів. Приклад досить простий: ви берете кредит на одних умовах виплати, а в документах може бути пункт, що змінює дату щомісячних виплат, а ви не знаючи про це вже стаєте людиною, що ухиляється від своєчасного погашення кредиту. Чи законно надходять банки? Цілком, адже в договорі найчастіше все це прописано, тільки так, щоб не привертати увагу того, хто його буде підписувати.

Отже, в такій ситуації, а саме з наявністю непогашених або, несвоєчасно погашених кредитів, вам немає сенсу звертатися в банки за кредитом знову. Відсоток того, що вам схвалять кредит дорівнює практично нулю. В Україні існує єдина база кредитних бюро, за якою вас з легкістю знайдуть за хвилину і, ви простоявши / просидівши чергу в банку, почуєте відмову від видачі кредитних коштів.

Але, є певні шанси, але лише у тих хто брав кредити до 2009 року. Чому саме до цього періоду? Все тому що в базу кредитних бюро дані по кредиту не потрапляли на законодавчому рівні України, а значить що і офіційно ваш кредит – не існує.

Який же вихід є у тих, хто брав кредитні кошти набагато пізніше і кому відмовляють в банках? Це мікрофінансових організація під назвою MisterCash, яка видає кредит онлайн.

MisterCash

Звернувшись в кредитну організацію MisterCash, ви гарантовано отримаєте чесний кредит на карту, який схвалюють протягом 15 хвилин. Не важливо яка у вас кредитна історія абсолютно. Більш того, під час першої позики вам повертається сума в розмірі 5%, що, погодьтеся, дуже вигідно. Беріть кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією і втілюйте свої мрії в реальність.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!