Поради

Кредит під заставу депозиту: коли це дійсно вигідно

Може здатися, що людям, у яких є заощадження, послуги кредиторів не знадобляться. Справді, вислів «кредит під депозит» звучить трохи абсурдно. Але не все так однозначно, існує безліч випадків, коли гроші треба тут і зараз: хвороба, ДТП, знайомий продає відмінну автівку за смішну суму, ви відкриваєте власну справу. Ситуації бувають різні, але якщо всі ваші накопичення зберігаються на банківському рахунку, то завчасно розривати договір не доведеться. Краще взяти позику на вигідних умовах. Розказуємо, як це працює, на прикладі Банку Львів.

Як це працює? Що таке кредит під заставу депозиту

Зазначимо, що названий банківський продукт має значний попит серед клієнтів із достатнім рівнем фінансової грамотності. Врешті-решт, кредит під депозит — фінансовий інструмент, який допомагає отримати бажане. Чим вигідна саме ця форма кредитування? Чому не краще просто передчасно розірвати договір і зняти вклад? Суть у тому, що при достроковому знятті суми депозиту клієнт багато втрачає, відсотки не нараховуються. Практика свідчить: у більшості випадків людям потрібні не всі гроші, що зберігаються на депозитному банківському рахунку, а лише частина, хоча часткове зняття не передбачене.

Щоб не втрачати відсотки через завчасне зняття депозиту, можна оформити кредит під його заставу. На відміну від класичного споживчого кредиту готівкою продукт має певні переваги, зокрема нижчу відсоткову ставку та практично нульову ймовірність відмови. Потрібні гроші? Ви їх отримаєте! А потім зможете зняти депозит із нарахованими відсотками.

Детальніше про умови кредитування

Банк Львів пропонує наступну програму:

    • сума позики складає до 90% від суми депозиту;
    • термін дії кредитної програми завершується на 1 банківський день раніше, ніж термін дії депозиту;
    • відсоткова ставка складає 22% річних;
    • погасити позику можна достроково, штрафні санкції в цьому разі не застосовуються.

Щоб отримати детальний розрахунок, скористайтеся кредитним калькулятором на сайті банку.

Чи можна відмовитись від вже оформленого кредиту? Так, ця можливість доступна протягом 14 днів із моменту підписання кредитного договору. Відсотки за користування коштами в цьому разі потрібно буде сплатити від часу отримання коштів на рахунок до моменту їхнього повернення, а також вчинити інші дії, передбачені законом і договором про кредитування. Зі зразками договорів можна ознайомитись на сайті банку. При виникненні додаткових питань телефонуйте на безкоштовну гарячу лінію за вказаним номером.

Голос Сокальщини на GoogleNews