Поради

Криптобмінник Crypocto: обслуговування з вигодою для клієнтів

Популярність криптовалют набирає обертів з кожним днем. Багато магазинів починають приймати оплату у віртуальній валюті. Щоб конвертувати крипту у «традиційні» гроші, використовують віртуальні обмінники. Завдяки біржі Crypocto вдасться купити біткоїн, продати BTC без подвійної конвертації.

Переваги використання платформи Crypocto

Незважаючи на те, що у світі існують тисячі видів криптовалют, першість популярності залишається за BTC. Це найпоширеніша валюта у світі. Не дивно, що більшість операцій проводять саме з BTC.

Купівля/продаж криптовалют здійснюється завдяки онлайн біржам. Здійснити обмін на долари чи євро також вдасться завдяки обмінникам криптовалюту. Платформа crypocto пропонує обміняти Біткоїн на гривні без подвійної конвертації.

Власники BTC знають, що на зберіганні та торгівлі Біткоінами можна добре заробити. Але важливо вловлювати зміни на фінансових ринках та знати курс активу. На вартість валюти впливаю такі фактори:

  • попит на Біткоїн;
  • рішення державних органів країн щодо криптовалюти;
  • розширення можливостей використання BTC;
  • інноваційні рішення та нововведення, пов’язані з валютою;
  • позитивні новини щодо BTC.

Кожна позитивна новина щодо BTC впливає на його попит та зростання ціни. Якщо встигнути вчасно провести операцію, то вдасться заробити на різницю курсу. Платформа Crypocto пропонує використовувати для операцій банківську картку українських фінансових установ, сервісів Монобанк та Приват24. Продумана система безпеки допомагає надійно зберігати дані користувача.

Як користуватися платформою Crypocto

Здійснювати валютообмінні операції з криптою на веб-сайті Crypocto дуже просто. Необхідно пройти реєстрацію на платформі, обрати платіжний сервіс, вказати дані електронного гаманця або банківської картки. Клієнту необхідно верифікувати картку. Цей крок дозволяє убезпечити фінансові операції.

Для обміну валют потрібно заповнити заявку. Важливо вказати обов’язкову інформацію. Сервіс попросить ознайомитися з політикою безпеки компанії та підтвердити згоду на обробку персональних даних. Вартість конвертації валют платна, але Crypocto пропонує вигідні умови співпраці. Анкети обробляються у стислий термін. Зарахування грошей на картку триває від 5 до 30 хвилин. У разі виникнення запитань допомагає служба підтримки клієнтів.

750797284
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.