Поради

Kub29: будинок майбутнього для комфортного життя

Нерухомість належить до тих покупок, які потрібно продумувати до деталей, адже квартира призначена для постійного проживання. Тим, хто прагне купити житло в новобудові у столиці, варто розглянути пропозицію будівельної компанії «Ковальська». Щоб переглянути планування квартир у будинку Kub29, потрібно перейти на Kub29 сайт. Тут розміщені деталізовані дизайни кімнат. Здача об’єкту запланована на 2023 рік.

Особливості та переваги новобудови Куб29

На комфортне проживання у власному помешканні впливає не лише інтер’єр. Будинок повинен бути надійним, збудованим з урахуванням технічних вимог, утепленим, знаходитися у хорошому районі з розвиненою інфраструктурою. Цим вимогам відповідає новобудова Kub29, від компанії «Ковальська». Будинок зведений у формі куба, має оригінальний вигляд та екстер’єр. Мешканці мають можливість насолоджуватися панорамними видами на Дніпро.

Перевагами проживання у Kub29 стануть:

  • Зручне розташування у Русанівському районі Києва. Поблизу розташовані велосипедні доріжки, трогові центри, зупинки громадського транспорту, школи, дитячі садки, ресторани.
  • Захоплюючі краєвиди з вікна будинку. Вікна більш ніж 80% квартир виходять на Дніпро, «Батьківщину-Мати», Києво-Печерську Лавру.
  • Оригінальне архітектурне рішення з розташуванням балконів таким чином, що кожен мешканець отримає красивий вид з вікна.
  • Можливість обрати квартиру звичайного планування та дворівневу квартиру з власною терасою.
  • Можливість працювати у своєму будинку. Перші три поверхи новобудови відведені під комерційні та офісні приміщення, тому жильці мають змогу знайти приміщення для власного бізнесу, чи влаштуватися на роботу у своєму ж домі.

Kub29: мрія, яка втілюється у життя

Крім комфортного проживання, Kub29 дарує зручну парковку для автомобіля. Клієнтам пропонують залишати машину у підземному паркінгу з персоніфікованим доступом до неї, використовувати тимчасову парковку у дворі. Внутрішнє подвір’я будинку захищене, тому тут приємно гуляти з дітьми та відпочивати.

Переглянути дозвільну документацію на будову можна на сайті. Там же є можливість записатися на огляд квартири «в живу». Будівництво Kub29 у процесі, майбутнім власникам квартир пропонують спостерігати за виконанням робіт в онлайн-режимі. Для консультації менеджера потрібно залишити контактні дані у спеціальному полі на сайті. Консультант зателефонує у зручний час.

Голос Сокальщини на GoogleNews