Поради

Кухонні змішувачі та мийки від швейцарської компанії Franke

Безліч свого часу вдома ми проводимо на кухні. Нас оточують безліч приладів, які допомагають нам зберігати або готувати продукти, їх очищати і мити. І також нам хочеться, щоб кожен такий прилад був якісним і надійні у використанні.
Яка країна першою виникає у вас в голові, коли ви чуєте слово “якість”? Вірно, Швейцарія. У них є безліч прикладів вітчизняної продукції, яка має найвищі стандарти якості по всьому світу. Мова природно про наручних годинниках, столових приладах і особливо сантехніки: змішувачі, раковини і т.д.

Сьогодні ми поговоримо про компанії Franke – фахівцях у виробництві сантехніки, а також про їх продукції.

Franke: довголіття і якість

Компанія бере початок своєї історії з 1911 року в швейцарському Роршаха. Попереду ще дві світові війни, які варто пережити і стати кращою в своєму сегменті, а саме виробництво кухонних товарів, не тільки у всій Швейцарії, але і в світі.

Сьогодні ж це величезна індустрія з представництвом майже у всіх точках земної кулі – понад 80 заводів в 40 країнах!

З року в рік, крізь століття Франке продовжує робити техніку, орієнтуючись на стандарти нашого часу. а також не забуваючи про свої кращі якості. Купуючи товар виробництва Швейцарської компанії, ви купуєте довговічність, якість, екологічність і зручність в експлуатації.

Що ж є запорукою якості продукції від компанії Franke? Унікальне загартоване скло і матеріал фрагранит, який відзначається як найякісніший для виробництва раковин, мийок тощо

До слова про мийках, лише вдумайтеся – сьогодні компанія продала 50 мільйонів мийок по всьому світу. Вони не зупиняються на досягненні неймовірних відміток і вдосконалюються з кожним днем. Ось в цьому основна відмінність – коли наш вітчизняний виробник вже розслабляється – швейцарський відкриває для себе нові горизонти розвитку.

Продукція компанії

в Franke виготовляється все, що необхідно на сучасній кухні: кухонні аксесуари, витяжки, мікрохвильові печі, варильні поверхні, подрібнювачі відходів, кавомашини, посудомийки і т.д. Це величезний спектр, серед яких хотілося б виділити ту продукцію, якої ми в своїх умовах користуємося найчастіше.

Кухонна мийка Franke – виконана з фраграніта, який досить міцний, щоб витримати падіння на мийку будь-якої кухонної техніки. Пошкодити її досить важко і служить вона вкрай довго.

Змішувач для кухні Franke – справжня знахідка для наших реалій. Хороша товщина металу, низький латунний сплав, економічні картриджі для використання води – все що необхідно для нашої кухні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.