Головна / Поради / Кухонні змішувачі та мийки від швейцарської компанії Franke
купити змішувачі для кухні

Кухонні змішувачі та мийки від швейцарської компанії Franke

Безліч свого часу вдома ми проводимо на кухні. Нас оточують безліч приладів, які допомагають нам зберігати або готувати продукти, їх очищати і мити. І також нам хочеться, щоб кожен такий прилад був якісним і надійні у використанні.
Яка країна першою виникає у вас в голові, коли ви чуєте слово “якість”? Вірно, Швейцарія. У них є безліч прикладів вітчизняної продукції, яка має найвищі стандарти якості по всьому світу. Мова природно про наручних годинниках, столових приладах і особливо сантехніки: змішувачі, раковини і т.д.

Сьогодні ми поговоримо про компанії Franke – фахівцях у виробництві сантехніки, а також про їх продукції.

Franke: довголіття і якість

Компанія бере початок своєї історії з 1911 року в швейцарському Роршаха. Попереду ще дві світові війни, які варто пережити і стати кращою в своєму сегменті, а саме виробництво кухонних товарів, не тільки у всій Швейцарії, але і в світі.

Сьогодні ж це величезна індустрія з представництвом майже у всіх точках земної кулі – понад 80 заводів в 40 країнах!

З року в рік, крізь століття Франке продовжує робити техніку, орієнтуючись на стандарти нашого часу. а також не забуваючи про свої кращі якості. Купуючи товар виробництва Швейцарської компанії, ви купуєте довговічність, якість, екологічність і зручність в експлуатації.

Що ж є запорукою якості продукції від компанії Franke? Унікальне загартоване скло і матеріал фрагранит, який відзначається як найякісніший для виробництва раковин, мийок тощо

До слова про мийках, лише вдумайтеся – сьогодні компанія продала 50 мільйонів мийок по всьому світу. Вони не зупиняються на досягненні неймовірних відміток і вдосконалюються з кожним днем. Ось в цьому основна відмінність – коли наш вітчизняний виробник вже розслабляється – швейцарський відкриває для себе нові горизонти розвитку.

Продукція компанії

в Franke виготовляється все, що необхідно на сучасній кухні: кухонні аксесуари, витяжки, мікрохвильові печі, варильні поверхні, подрібнювачі відходів, кавомашини, посудомийки і т.д. Це величезний спектр, серед яких хотілося б виділити ту продукцію, якої ми в своїх умовах користуємося найчастіше.

Кухонна мийка Franke – виконана з фраграніта, який досить міцний, щоб витримати падіння на мийку будь-якої кухонної техніки. Пошкодити її досить важко і служить вона вкрай довго.

Змішувач для кухні Franke – справжня знахідка для наших реалій. Хороша товщина металу, низький латунний сплав, економічні картриджі для використання води – все що необхідно для нашої кухні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 + eighteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!