Поради

Купівля Iphone у США: про що необхідно знати перед замовленням телефону

Техніка “яблучного” виробника популярна у всьому світі. Багато українців мріють про смартфони Iphone, оскільки вони вирізняються високою якістю, розширеним функціоналом. Українці вважають за краще купувати Айфорни в США: техніка в Америці коштує набагато дешевше.

Покупка гаджета за кордоном: про що треба знати користувачеві

Перш ніж замовляти доставку мобільного пристрою за кордоном, варто проаналізувати умови продажу техніки. Наприклад, практично всі товари США можна купити в кредит. Покупці охоче користуються такою пропозицією. Стільникові компанії укладають договори з виробниками гаджетів: наступні новинки працюють з обслуговуванням певного оператора мобільного зв’язку, а вартість техніки знижується.

Американцям така пропозиція вигідна, на відміну від користувачів з інших країн: мобільний просто не працюватиме за кордоном. У такому разі доведеться подати запит на розблокування мобільного оператором мобільного зв’язку. У деяких випадках вдасться обдурити систему, встановивши спеціальний чіп для розблокування гаджета.

Незважаючи на такі труднощі, українці часто купують смартфони в США. Перш ніж оформляти покупку, варто проаналізувати ціни у різних магазинах. В американських магазинах реально купити новий iPhone за 200-300 доларів.

Переваги співпраці з компанією Usain.ua

Пряма доставка мобільної техніки з американських магазинів до покупця неможлива, тому користуватися послугами посередників. Кур’єрська служба Usain.ua працює понад дев’ять років, і пропонує клієнтам:

  • великий вибір товарів для доставки;
  • робота з провідними торговими майданчиками (покупець отримує справжню продукцію);
  • економія коштів клієнта;
  • оперативна доставка покупок із різних країн;
  • можливість повернення товару;
  • гарантія безпеки посилки.

Usain.ua здійснює доставку товарів літаками, автотранспортом, морським транспортом. Товари, куплені на суму від 149 доларів США, доставляють територією України безкоштовно.

Крім доставки, Usain.ua пропонує допомогу у виборі товарів в іноземних магазинах, брокери сприяють митному оформленню продукції. Додаткові питання щодо співпраці можна поставити на офіційному сайті компанії.

Голос Сокальщини на GoogleNews