Поради

Купити агроволокно: де застосовується і як використовується?

Кожен фермер піклується про збереження свого врожаю. Виростити якусь культуру часом буває складно з кількох причин, але основні з них це – погодні умови та шкідники з усілякими захворюваннями. Таке протистояння фермери зазнають щорічно, адже битва, без перебільшень йде за максимальний урожай. Що ж допомагає його зберегти від погодних умов?
Сьогодні ми вам розповімо про агроволокно, його властивості а також способи застосування в сучасному сільському господарстві.

Агроволокно – що це?

Давайте визначимо для початку значення агроволокна. Агроволокно (або спанбонд) – це універсальне покриття для необхідного захисту овочів, фруктів, чагарників і дерев. Воно ефективно протистоїть погодним умовам, таким як град, а також знижує інтенсивність сонячних променів.

Ви ж напевно стикалися з градом, який буквально розбиває весь ваш урожай і вам залишається збирати по осені то решту? Ситуація не те що неприємна, але і фінансової вигоди тут немає, оскільки для засіву своєї ділянки ви витрачали кошти на насіння, саджанці тощо За осені ви зібрали б урожай, частина забрали б собі, а решту продавали. Тому, щоб ваша аграрна діяльність завжди була прибутковою, ми рекомендуємо використовувати агроволокно.

Також, ще однією проблемою є “згоряння” під жаркими променями сонця земляних культур. І вся заковика в тому, що боротися з цим регулярним поливом овочів, фруктів і чагарників неможливо, адже таке вигоряння відбувається не від нестачі вологи, а від палючого сонця в спекотне літо. Тут незамінним рішенням вашої проблеми є також агроволокно. Воно знижує вплив сонячних променів, даючи їм стільки тепла, скільки і необхідно. Головне не введено в оману, з приводу того, що овочам і фруктам буде не вистачати сонячного проміння, адже все буде як раз таки навпаки – вплив сонця буде колишнім, але не настільки згубним, оскільки більшу частину ультрафіолету приймати буде якраз таки агроволокно.

Типи агроволокна, використовувані в сільському господарстві

На сьогоднішній момент в сільському господарстві використовуються два типи агроволокна – чорний і білий.

Чорне агроволокно – використовується з метою перешкоджання росту бур’янів. Виглядає як “килим”, розстелений на грунт з прорізами для ваших рослин.

Біле агроволокно – використовується для навісного укриття земляних культур, щоб уникнути негативних наслідків поганих погодних умов, а також спалювання врожаю прямими сонячними променями.

Голос Сокальщини на GoogleNews