Поради

Купити Акрілайт – світлові панелі з підсвічуванням в Києві

Реклама створюється для залучення уваги споживачів. Це проста істина дає відповідь на питання, чому щодня нас оточує безліч рекламних постерів, акцій і інші твори маркетингових відділів, які хочуть привернути нашу увагу. Найчастіше, “війну за клієнта” виграють ті бізнеси, які не просто роблять якісну рекламу, але і допомагають їй бути помітною. Це досягається за допомогою Акрилайт рамок, про які сьогодні і піде наша мова.

Акрілайт – що це?

Акрилайт – це світлова панель з торцевої підсвічуванням, яка дозволяє швидко змінити стару рекламну вивіску на нову, а також якісно її висвітлити. Давайте більш детально розберемося в її пристрої.

Дана панель має клік-системою 32 мм, яка і дозволяє досить легко міняти зображення.

Акрілайти бувають двох видів: односторонніми і двосторонніми. Зрозуміло, що односторонні, найчастіше, кріпляться на стінах, а ось двосторонні частіше можна зустріти на вітринах практично всіх магазинів. До слова, на вікнах вони кріпляться на тросову систему.

Тепер що стосується технічних характеристик Акрілайт. Як ми вже сказали раніше, клік-система 32 мм, з алюмінієвим профілем, стандартний колір – срібло. Також, в якості матеріалу використовується прозорий акрил з нанесенням матриці для торцевої підсвітки. Що стосується освітлення, то тут також немає нічого нового: яскрава Led стрічка в 120 діодів на 1 м.п. Світлова панель має товщину близько 30 міліметрів. Блок живлення у Акрілайт зовнішній, повністю герметичний IP 67. Кріпиться ж вся ця конструкція або на звичайні саморізи, або ж на трос, товщиною в 1 міліметр.

Існує ще також версія з клік-системою в 56 мм, а також товщиною світловий панелі 45 міліметрів, але по всім іншим характеристикам Акрілайти абсолютно ідентичні. До слова, де ж їх можна замовити в Києві?

“Перша рекламна компанія” – виготовлення вивісок і Акрілайт за доступними цінами

Дана компанія спеціалізується на виробництві Акрілайт https://1-rk.com.ua/product/akrilight – яскравих рекламних вивісок, а також досить індивідуально підходить до кожного замовлення клієнта. Ціни тут є максимально доступними, оскільки вартість регулюється безпосередньо самою компанією, яка і є виробником, а значить ви не переплачуєте і отримуєте на додачу додаткові послуги, такі як виготовлення постерів для Акрілайт на сіті папері або ж Backlit за оптимальними цінами.

Робіть свій бізнес яскравіше, а рекламу помітніше разом з вивісками і Акрілайт від компанії 1РК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.