Поради

Купити бензопилу в Україні АЛ-КО

Купити бензопилу в Україні АЛ-КО – це довірити підрізку дерев, розпилювання брусів, заготівлю дров німецькому професіональному обладнанню садової техніки. Устаткування компанії ALKO відрізняється якістю, підвищеною надійністю та довговічністю у використанні.

Проектуванням даного виду техніки займаються в Німеччині, а виготовляються всі моделі на заводах в різних странах. Подвійний контроль дає змогу максимально підвищити комфорт, якість і надійність обладнання. Для того щоб максимально знизити навантаження на оператора під час роботи, центр ваги зміщений ближче до рукоятки. Таким чином людина під час довгої работи практично не відчуває ваги агрегату. Антивібраційна система у вигляді спеціальних прокладок знижує рівень вібрації. Для безпечного розпилювання товстих колод апарат фіксується за допомогою тризубого упору. У комплекті з пристроєм продається запасний Oregon ланцюг.

Для безпеки на кожній моделі встановлено кілька ступенів захисту:

  • При несанкціонованому контакті з твердою деревиною можливе різке відхилення агрегату в сторону, що викличе спрацьовування інерційного гальма;
  • При неправильному захопленні спрацює автоматичне гальмо;
  • Самостійну зупинку можна викликати натисканням на передній щиток, тим самим включиться весь гальмівний механізм.

Компанія AL-KO пропонує своїм покупцям моделі з потужністю до 2,3 к.с. Для роботи рекомендується використовувати бензинове паливо марки АІ-92 без домішок. Середній обсяг бака складає до 400 мл з двигуном 40 кубічних сантиметрів, для безперервного розпилювання деревини протягом 50 хвилин. Шина довжиною в 40 см дозволяє виробляти розпил товстих колод. Якщо ви обираєте агрегат з меншою шиною, то він буде мати інші робочі параметри.

Перш ніж обрати, замовити та купити бензопилу в Україні АЛ-КО, треба визначити обсяг робіт, які ви будити виконувати з її допомогою. Максимальна потужність агрегату та довжина його шини обирається в залежності від ваших вимог. Так, наприклад, це може бути – лише обрізка саду на початку весни, або в кінці осені, заготівля дров на опалювальний сезон, будівельні роботи з використанням дерев’яних дощок або усе разом.

Купити бензопилу в Україні АЛ-КО можна в інтернет-магазині, який є офіційним дилером торгової марки. Таким чином ви отримаєте товар європейської якості, з відповідною гарантією у електронному вигляді і можливістю обслуговування в офіціальних сервісних центрах. Тут представлений великий вибір продукції різної потужності. Ви можете обрати і замовити будь-яку з них.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.