Поради

Купити проносні препарати в Києві

Короткочасний або хронічний запор досить популярна проблема, пов’язана з порушенням звичного ритму життєдіяльності шлунково-кишкового тракту. Давайте будемо відвертими – дана проблема досить делікатна і доставляє величезний дискомфорт на рівні геморою і інших малоприємних захворювань.

Сьогодні ми поговоримо про ефективні препарати, які дозволяють вилікуватися від запору, а також розповімо де ви можете їх купити навіть в режимі онлайн.

Все що потрібно знати про проносних препаратах

Проносні – це лікарські засоби синтетичного або натурального походження. Вони застосовуються для лікування короткочасного або хронічного запору. Шляхом перорального прийому, проносне позитивно впливає на кишечник і вміст в ньому, прискорюючи процес виведення вмісту кишечника з організму.

Також проносне можна відзначити як досить швидкодіючий препарат, тому його дії вже можна відчути через 10 хвилин (іноді більше, іноді менше).

Також є ті проносні ліки, які приймаються не тільки проти короткострокового і хронічного запору, а й в якості повного курсу лікування від таких неприємних і гострих захворювань як: геморой, проктит і т.д. У чому відмінність, запитаєте ви? Перша категорія (проти короткочасних і хронічних закрепів) діє на товсту і тонку кишку, тобто на певний відділ в кишечнику. Друга ж категорія проносних препаратів впливають на весь кишковий тракт.

Варто врахувати, що навіть під час комплексної терапії, будь проносне ліки не приймається довше одного тижня, а клізми і зовсім не рекомендується ставити більше двох разів. Більш тривале вживання проносних препаратів веде до ряду неприємних побічних ефектів, які можуть в подальшому позначиться на роботі всього організму людини. Тому застосування таких препаратів діє не на перспективу, а на звільнення кишечника в найкоротші терміни.

Придбати проносні препарати в Києві

Якщо ви є жителем міста Києва, то вам неймовірно пощастило, адже саме в вашому місті є мережа елітних аптек Viridis Pharmaceutical. саме тут ви зможете купити проносні препарати за приємними цінами.

Головне, завжди слід уточнювати наявність препаратів в тому чи іншому аптечному пункті. Про те як оформити замовлення, де знайти контактний номер колл-центру за наявністю товару, а також посилання на мобільний додаток Viridis в AppStore і Google Play можна дізнатися на офіційному сайті аптеки Viridis Pharmaceutical в Інтернеті.

Голос Сокальщини на GoogleNews