Поради

Купити секретки Technolock і McGard за оптимальною ціною в Україні

Крадіжки автомобільних коліс і номерів – найпоширеніший вид шахрайства. Даний інцидент може стати для власника автомобіля не тільки неприємним в тому плані, що сталося з його машиною, але також і в плані того, які суми грошових коштів варто витратити на відновлення або покупку нових номерів. Звичайно, в таку ситуацію не хоче потрапити жоден автомобіліст, внаслідок цього ви і читаєте цю статтю, оскільки ми будемо говорити про секретки на колеса і номери машини.

Важлива поправка: сьогодні ми розглянемо переваги секретних болтів бюджетної серії від компанії Technolock, а також більш дорогий американський аналог McGard.

Секретні болти Technolock

Це відмінне рішення для тих, хто шукає секретки по співвідношенню недорого = якісно. Технолок має оптимальний прайс, при цьому їх лінійці секретних болтів є різні шайби і роз’єми під всі марки авто.

Те що сам бренд виробляється в Китаї вас не повинно насторожувати, оскільки секретні болти з цього виробництва вже багатьма перевірені по всьому світу і свою хорошу славу отримали не просто так. Різні малюнки гайок і роз’ємів в конусних і сферичних секретки не дають можливості відкрутити їх за допомогою звичайних інструментів, оскільки під кожен такий набір секреток видається індивідуальний ключ, за допомогою якого їх можна зняти. Даний ключ існує тільки у водія в єдиному екземплярі.

Тому купити секретки technolock дійсно варто, оскільки ви отримаєте продукт, який відповідає світовим стандартам, високою якістю і найголовніше – надійністю.

Секретні болти McGard

Американський бренд повністю виправдовує свою ціну якістю наданого товару. Секретні болти з хромовим покриттям, що захищає від корозії, прессшайбою зі сферичною головкою, точний крок різьблення – все це в сукупності дає можливість захистити ваш автомобіль від неприємних інцидентів крадіжок номерів і коліс. Найчастіше в розробці секреток беруть участь комп’ютерні технології, що забезпечують додатковий захист. Яка, до слова, посилена в серії секретних болтів McGard SL (Ultra-High Security) і має додаткове кільце, що обертається.

Секретки McGard купити в Україні можна в магазині “Secretka”, який відрізняється своєю адекватною ціною на товари, високою якістю обслуговування, швидкою доставкою та звичайно ж широким асортиментом секретних болтів різної якості.

Тому якщо ви хочете убезпечити свій автомобіль від крадіжки номерів або коліс, то вам варто купувати лише якісні секретні болти від відомих брендів.65811196

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.