Поради

Купити в Україні або замовити авто з Штатів

Автомобіль зараз це не тільки транспорт, але і спосіб виразити себе. Красиві машини часто стають об’єктом мрій. І найбільш прикро те, що свою чарівну мрію можливо купити легко і швидко в Сполучених Штатах. Але вихід є, адже можна замовити машину за допомогою транспортно-експедиторських компаній. Саме в таких організаціях можна швидко і надійно купити і доставити потрібний автомобіль.

Як купити авто з США?

Для того, щоб отримати можливість їздити своїм авто, потрібно зробити кілька кроків:

  • Вибрати надійну компанію. Проведіть моніторинг веб-сайту організації, прочитайте відгуки, оцініть статистику, проконсультуйтеся з тими, хто вже замовляв таким шляхом машини.
  • Визначившись з компанією, потрібно записатися на консультацію. Поспілкувавшись з представниками, ви уточнюєте всі деталі і складаєте договір. Під час цієї зустрічі визначається найважливіше – марка, характеристики і ціна автомобіля.
  • Машина підбирається фірмою на американських аукціонах і купується. Всі потрібні запчастини також купуються і відправляються разом з автомобілем.
  • Добравшись місця призначення найвигіднішим шляхом, який створюють логісти, машина сертифікується майстрами і ставиться на облік.
  • Тепер вам потрібно заплатити потрібну суму і почекати результату. Зовсім скоро у вас буде в руках автомобіль мрії.

Чому можна співпрацювати з транспортно-експедиторськими компаніями?

Звичайно, послуги таких компаній виглядають казково, що не завжди хочеться довіряти. Але зараз давайте подивимося, чому співпрацювати з фірмами вигідно і правильно:

  • Хороші фірми, які вже мають необхідні зв’язки, беруть за свої послуги досить низьку ціну.
  • Компанії гарантують якість і купленого автомобіля, і запчастин, і своєї роботи (власне покупки і доставки), і огляду фахівця. Також фірми нададуть всі необхідні документи, які підтвердять гарантії.
  • Купівля автомобіля через такого посередника неймовірно вигідна. Якщо тільки уявити, скільки б все коштувало безпосередньо, то сума може гарненько струснути.

Не забувайте, що в транспортно-експедиторських компаніях працюють висококваліфіковані фахівці, які точно знають свою справу. Також, якщо ви продовжуєте сумніватися, то почитайте відгуки інших клієнтів, щоб побачити загальну картину роботи організації і відчуття покупців.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.