Поради

Курси “UI/UX дизайн” у Львові від Комп’ютерної Академії Шаг

Щоб навчитися UI/UX дизайну потрібно мати велике бажання, достатньо старатись та дотримуватись дисципліни. В іншому допоможуть викладачі нашої Академії. Ми достатньо приділяємо часу викладацького складу та якості навчання, тому всі знання, отримані в нашій Академії базується на таких основних принципах:

  • актуальності навчальної програми, яка відповідає сучасним вимогам роботодавців на сьогоднішній день та в майбутньому;

  • професійному та якісному викладацького складу, оскільки кожен із наших викладачів є фахівцем провідних ІТ компаній та має багаторічний досвід роботи сфері програмування, в зв’язку з цим кожен студент отримує тільки актуальні знання із реальної практики;

  • створення дружньої атмосфери в колективі між студентами, а також між студентами та викладачами, які нададуть підтримку кожному бажаючому.

Для кого розроблені курси?

Курси “UI/UX дизайн” у Львові: https://lviv.itstep.org/ui-ux-design розроблені для таких категорій студентів:

  • школярів та випускників останніх класів 15-18 років, які прагнуть отримати необхідні знання і навички для впевненого старту в ІТ сфері;

  • студентів вищих учбових закладів 18-23 років, які мріють отримати другу спеціальність, паралельно з отриманням основної університетської освіти;

  • бажаючим які хочуть підвищити свою IТ кваліфікацію отримати знання, які затребувані в сучасному IT;

  • працівникам інших професій 23- 55 років, які незадоволені поточною кар’єрою та своїм фінансовим становищем і прагнуть переключитися на UI/UX дизайннерів, щоб побудувати свою кар’єру в ІТ.

Програма навчання Академії складена таким чином, щоб відповідати реальним умовам ринку. Наші викладачі постійно працюють над її вдосконаленням та актуальністю, а також регулярно оновлюють дані, для того, щоб кожен випускник академії зміг достойно показати себе перед майбутнім роботодавцем.

Форма навчання у місті Львів

Для того щоб отримати спеціальність UI/UX дизайнера у місті Львів, необхідно надіслати нам заявку через сайт Академії, укласти з нами договір та відповідати віковій категорії від 15 до 55 років. Навчання ведеться на українській мові, тривалість якого 6 місяців. За півроку кожен студент зможе опанувати основи професії, а також сформулювати власне портфоліо та резюме, що необхідне для майбутнього роботодавця. Навчання проходить два рази в тиждень по вівторкам та четвергам 18:00 до 20:50. Вартість становить 3450 грн на місяць.

Основними напрямками професії UI/UX дизайн є такі:

  • курс Autodesk Maya для студентів 15- 55 років;

  • курс Autodesk 3Ds Max для студентів 15- 55 років;

  • комп’ютерна графіка та дизайн.

Кожного студента нашої Академії чекає ефективна та актуальна навчальна програма, практичні заняття, консультації досвідчених спеціалістів авторські програми від них, майстер-класи та факультативи, отримання міжнародного диплому та сертифікації, гарантоване працевлаштування.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.