Поради

Курси з контурної пластики губ

Контурна пластика вважається не тільки популярною, але й затребуваною процедурою ін’єкційної косметології. Робити ін’єкції лікарі можуть, маючи диплом та володіючи відповідними знаннями. Їх можна отримати, записавшись на навчання контурної пластиці губ. Курси допомагають поглибити знання в естетичній косметології, правильно навчитися вибирати препарати для боротьби зі зморшками, зміни обсягу губ, контурів вилиць, порятунок від інших схожих проблем.

Що таке контурна пластика?

Подібна процедура передбачає введення під шкіру наповнювачів, що відрізняються різною щільністю (філери). Їх запроваджують пацієнтам, у яких спостерігаються вікові зміни шкіри яскравого характеру, є певні естетичні проблеми. За допомогою філерів можна змінити овал обличчя, усунути зморшки, носогубні складки, рубці, горбинку носа.

Контурна пластика не проводиться людям з гострими хронічними та вірусними захворюваннями, вагітним та жінкам, які годують груддю. Відкладають процедуру пацієнтам, якщо у них виявлено запалення або роздратування в області запланованої корекції.

Особливості контурної пластики

Для проведення такої маніпуляції косметолог повинен мати медичну освіту, без якої лікар не може робити уколи, визначати протипоказання до них, алергію на вибрану речовину. Лікар зобов’язаний враховувати вік чоловіка чи жінки, особливості вікової зміни шкіри та тканин.

Курси з контурної пластики необхідні для того, щоб навчити фахівців правильно вибирати препарат, вводити його, визначати кількість ін’єкцій для кожного пацієнта. Заняття складаються з теорії та практики, майстер-класів, відпрацювання технік омолодження особи, роботи з філерами.

Зазвичай для зміни контуру особи, форми губ, вилиць і овалу вибираються речовини, до складу яких входять гіалуронова кислота у вигляді гелів з різною щільністю і лідокаїн.

Подібна пластика складається із кількох ін’єкцій, під час яких препарат вводять за допомогою голки на певну глибину.

Кількість процедур визначається лікарем для кожного пацієнта індивідуально з огляду на стан здоров’я, протипоказання, можливі алергічні реакції, особливості відновлення після першої ін’єкції.

Зазвичай набряк, який з’являється після уколу, йде на другий день, а сліди ін’єкцій повністю зникають приблизно через тиждень. Для кожного виду контурної пластики періодичність різна. Все залежить від ефекту, якого бажають досягти пацієнти.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.