Поради

Квартира в Києві, житло твоєї мрії

Квартира в Києві напевно мрія кожного. Життя в столиці має свої переваги і свої мінуси. Обирати тільки вам. Якщо ви полюбляєте швидкий та активний темп життя, багатолюдні вулиці, виставки, театри, кіно, театри, клуби, а також безліч  підприємств, навчальних закладів з своїми вакансіями і пропозиціями тоді Київ – це для вас.

Як знайти житло в Києві?

Сайт Nedviga-pro допоможе вирішити це питання.

На ринку нерухомості існує житло первинне (новобудови) і вторинне. Будинки, квартири, кімнати, гаражі, приміщення комерційного призначення і земельні ділянки широко представлені на сайті. В залежності від ваших уподобань та фінансової можливості ви можете підібрати необхідну вам нерухомість.

Які фактори  впливають на вартість житла?

  1. Місцезнаходження об’єкта, найдорожче житло у Печерському районі, а найдешевше у передмісті;
  2. Віддаленість житла від метро, крокова доступність метрополітену піднімає ціну на 5-10 відсотків;
  3. Рівень інфраструктури, наявність школи, дитячого садка, магазину, скверу, кафе, спортзалів теж впливає на ціноутворення;
  4. Стан житла. Наявність ремонту, готові квартири, коли не потрібно нічого робити коштують дорожче
  5. Для новобудов на первинному ринку нерухомості існує такий фактор, як етап будівництва. Недобудоване житло, яке ще не здане в експлуатацію буде нижче близько 7-10 відсотків.

Якщо ви ще не готові  придбати житло, то ви його можете орендувати. Винаймати житло можна подобово і на довгостроковий термін з укладанням договору оренди. Кваліфіковані ріелтори допоможуть підібрати оптимальне житло для вас. На вартість оренди впливають такі ж самі фактори, як і на ціну на ринку вторинної нерухомості.

Як краще придбати житло? Самостійно и з ріелтером?

На сучасних інтернет-ресурсах є безліч оголошень з операціями по нерухомості. Обрати хороше, недороге, зручне житло і не попасти в капкан шахраїв це непросто. Чим більше місто і дорожче житло, тим більші ризики, щоб вас не ошукали. Тому, звичайно, у такій серйозній справі, як придбання житлі і навіть оренда житла треба звертатись до професіоналів. На сайті можна обрати ріелтора, який має досвід роботи у цій галузі, добре знайомий з ринком нерухомості і знає всі його підводні течії. Оцінювачі житла дадуть вам справжню оцінку об’єкта, без упередження. Юридичні фірми або приватні нотаріуси оформлять житло відповідно до чинного законодавства, представлячи ваші інтереси. Обирайте нерухомість і живіть там, де забажаєте.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.