Поради

«Київміськбуд», холдингова компанія, сьогодні вважається найбільш стабільним і значущим забудовником Києва

На ринку нерухомості України працюють десятки будівельних компаній. Незважаючи на зростання економіки, вкладень в будівельний бізнес від підприємств і приватних осіб, не всі компанії залишаються на плаву. . Керує організацією Ігор Кушнір. У цьому році «Київміськбуд» має намір продовжити роботи над недобудовами компанії «Укрбуд».

Хто добудує будинки Укрбуду?

У грудні 2019 року стало відомо, що компанія кушнир Київміськбуд добудує будинку на двадцяти трьох будівельних майданчиках забудовника Укрбуд. Понад 13 тисяч інвесторів в цьому запевнив Президент України в ефірі одного з випусків програми «Право на владу». Після того, як влітку «Укрбуд» припинив роботи, люди, які робили внески в пайову участь, вийшли на протести.

У минулому році було введено п’ять будинків в експлуатацію, будівництво яких було заморожено «Укрбуд». Не можна сказати, що введення будинків в експлуатацію відбувається дуже гладко, але завдяки довірі В. Зеленського до компанії зросла довіра і чиновників, і міської влади. У балансі «Київміськбуду» є муніципальний капітал. Ці чинники зіграли свою роль, і «Київміськбуд» посів перше місце серед столичних компаній-забудовників. Рейтинг був складений сервісом Лун і НВ.

Довіра звичайних громадян так само велике до забудовника, оскільки велика кількість людей розчаровані пайовою участю і частим банкрутством будівельних компаній. Підтримка місцевої влади та Президента підвищує попит на квартири в новобудовах КГС.

Перспективи компанії «Київміськбуд»

Портфель КГС значно розширився завдяки портфелю «Укрбуду». З припиненого будівництва не перейшов тільки об’єкт Солар Сітіна. Справа передається через суд, і поки що за нього немає результатів. Ініціативи компанії повністю підтримують інвестори. Вони запевняють, що довіряють новому забудовнику, і очікують, коли квартири будуть добудовані.

Сьогодні йдуть переговори з Мінфіном про виділення державних гарантій на 2 млн грн., Щоб добудувати будинки «Укрбуду». Ігор Кушнір підтвердив інформацію про те, що вже визначено банк-кредитор, і КГС на фінальній стадії вирішення цього питання. Крім новобудов «Укрбуду», КГС має свої проекти, втілення яких і не думає припиняти. У планах ввести в експлуатацію в поточному році близько 800 тис. Квартир (своїх і добудованих «укрбудовскіх)». Такого прориву не сталося б без ретельного контролю всіх процесів Ігор Кушнір.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.