Поради

Київська асоціація домофонних компаній: гарантія вашої безпеки

Найпростіше рішення обмежити вхід для небажаних гостей до багатоквартирного будинку чи підприємства — встановити домофон. Це можна зробити самостійно, але краще звернутися до спеціалізованих компаній. Майстри знають, як правильно підключати обладнання. Київська асоціація домофонних компаній (КАДК) гарантує безпеку багатоквартирних будинків. Компанія надає послуги з встановлення, підключення, обслуговування домофону, заміни вхідних дверей, виготовлення ключів для дверей.

На яких об’єктах встановлюють домофони

Домофони встановлюють не лише у багатоквартирних будинках. Такі пристрої безпеки доречні для заміських будинків, дитсадків, навчальних центрів, шкіл, секцій із занять спортом. Серед клієнтів КАДК компанії підприємства. Встановлюють обладнання досвідчені фахівці, які знають всі нюанси про монтажні роботи, мають необхідні інструменти, мають теоретичну підготовку та практичні навички виконання монтажу. Вартість залежить від типу обладнання, і того, чи підключені необхідні кабелі до системи живлення. До особливостей роботи компанії КАДК відносять:

  • Виконує монтаж на будь-яких об’єктах.
  • Поєднання якості обладнання та швидкості виконання роботи.
  • Доступні ціни на всі види послуг.
  • Післяпродажне обслуговування.
  • Різні види оплати вартості послуг.
  • Домофон або відеофон: що краще

Сучасні технології подарували нам відеофон, і тепер можна не питати, хто стоїть за дверима. Це основне та найважливіше відмінність від звичайної системи пропуску. Компанія КАДК здійснює підключення відеодомофону у багатоквартирних будинках. Такі пристрої корисні, оскільки дитина може визначити, чи знає людину, яка прийшла в гості. При використанні аудіодомофону незнайомець може представитися представником правоохоронних служб, поштової служби, електриком, і легко проникнути в будинок.

Важливо, що мешканці можуть проігнорувати візиту навіть не видавши того, що знаходяться вдома. При натисканні кнопки спрацьовує відео, на дисплей передається зображення. Тому необов’язково вступати з гостем у діалог. Єдиний мінус системи — вища вартість, ніж аудіодомофон.

Замовити встановлення систем безпеки можна на сайті, заповнивши коротку форму або за контактним номером телефону. У погоджений час фахівці приїдуть на об’єкт із обладнанням та інструментами. Після встановлення відеофону клієнт отримує гарантійне обслуговування обладнання протягом одного року.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.