Поради

Ландшафтний дизайн в Києві

Хороший будинок – це недостатній показник для забезпечення комфортного проживання для всієї країни. Саме тому варто замовити ландшафтний дизайн в Києві у фахівців. Майстри забезпечать цікавий зовнішній вигляд саду і навколишнього середовища на високому рівні.

Ландшафтний дизайн будинку складається з різних елементів:

  • газони, що складаються з різних трав, стежок та інших декоративних рослин;
  • зелені насадження, а саме дерева, квіти, клумби;
  • басейн, озеро, фонтани і скульптури;
  • альпійські гірки;
  • дендрарії;
  • альтанки;
  • дрібні деталі, а саме світильники і свічки.

У спеціалізованих магазинах Києва знаходиться велика кількість різноманітних елементів декору. Додатково на території можна розмістити зону барбекю або дитячий майданчик. Важливо поруч посадити такі рослини, добре переносять вплив диму, але не зіпсуються, якщо на них потрапить м’яч.

Добре підібрані кольори можуть зробити незвичайним і дуже привабливим навіть невеликий і досить дешевий проект. Саме тому варто добре скласти його, щоб забезпечити безперебійне і не енергоємне освітлення, прокласти комунікації для установки басейну або озера. Посадку рослин одного виду або близькоспоріднених слід проводити поруч один з одним, щоб отримати більш цікаву картину.

Окрему увагу варто приділити газону, доріжках і висвітлення. Правильні світильники дозволять створити камерну атмосферу, зробити акцент на окремих деталях і красиво висвітлити двір вночі. Це повинні бути спеціальні прилади для вулиці, які не бояться корозії і дощу і зможуть послужити багато років. Більшість з них – світлодіодні, адже саме вони майже не використовують електроенергію і працюють понад 5 років без перебоїв.

Фахівці з окремою увагою підходять до вибору рослин. Важливо знайти оптимальний варіант, який не вимагатиме особливого догляду, існуючи незалежно від температури повітря і сезону. Таким чином, у дворі завжди буде панувати тепла і затишна атмосфера.

Де замовити послуги ландшафтного дизайну в Києві?

Співробітники цих компаній додатково надають послуги з оформлення інтер’єру і екстер’єру будинку. Всі підібрані професіоналами архітектурні елементи будуть гармонійно вписуватися в ландшафт.

За допомогою темно-зелених рослин вдасться підкреслити світлий колір або оживити будинок в сірих відтінках. При складанні проекту фахівці повинні уникати симетрії або посадки рослин в одну лінію.

В електронному каталозі підприємств сайту 44.ua представлений повний список всіх проектних організацій Києва, співробітники яких готові взятися за роботу будь-якої складності. На порталі також вказані їх точні адреси, контакти і посилання на офіційні Інтернет-ресурси для зв’язку.

Голос Сокальщини на GoogleNews