Поради

Лазерна епіляція в зоні бікіні. Як підготуватися до такої процедури, що потрібно знати?

Ми дуже любимо стежити за станом свого тіла і нас дуже засмучують такі моменти, як рослинність волосся в деяких інтимних зонах. Ми намагаємося позбуватися від неї різними способами: голінням, воскової або механічної епіляції. Все це робиться з метою поліпшення зовнішнього вигляду і впевненості в собі.

Сьогодні хотілося б поговорити про таку процедуру як епіляція бікіні лазером, а також про її переваги перед традиційними способами позбавлення волосся в інтимних місцях.

Лазерна епіляція бікіні

Дана процедура стає вкрай популярною саме влітку, коли ми максимально відкриваємо ділянки свого тіла і інші можуть помітити наші недоліки у вигляді волосся в “незручних місцях”. Але чому саме видалення волосся лазером?

Дивіться, при традиційному гоління волосся, вони починають активно рости вже через 1-2 дня, а оскільки шкіра в цій зоні особливо чутлива, то часте гоління викликає всякого роду подразнення, які можуть супроводжуватися ще й больовими відчуттями.

Воскова епіляція хоч і є більш ефективною ніж звичайне використання бритви, але весь процес видалення волосся супроводжується досить болючими і неприємними відчуттями. Погодьтеся, що не кожен з нас згоден таке переживати кожен раз.

Саме тому найбільш безболісним і високоефективним способом видалення волосся з зони бікіні, є епіляція лазером.

Процедура має два типи: глибоку і неглибоке бікіні. Неглибоке бікіні очищає від волосся всю зону купальника. Глибоке бікіні – це не тільки видалення волосся з усього паху, а й внутрішньої сторони стегна, а також меж’ягодічной зони.

Підготовка до процедури. Що потрібно знати

Лазерна епіляція вимагає спеціальної підготовки від вас. Вимоги та рекомендації бувають наступними:

  • Протягом 14 днів до самої процедури необхідно виключити видалення волосся в паховій зоні з коренем, оскільки через це процедура стає малоефективною;
  • За 1 день до епіляції необхідно видалити волосся в меж’ягодічной зоні і області паху для гоління верстатом. На момент проведення процедури довжина волосся повинна становити 1-2 мм.
  • Після самої процедури строком на 7 днів забудьте про соляріях і уникайте попадання на зону бікіні прямих сонячних променів. Також не відвідуйте лазню або сауну протягом 3 днів, де є гаряча вода, яка також може зашкодить їх проводити ділянку шкіри.
  • Використовуйте лише бритва для епіляції.

Робіть своє тіло більш досконалий і красивіше, тим більше що лазерна епіляція аж ніяк не дорога процедура, яка доступна абсолютно кожному!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.