Головна / Поради / Лазерна епіляція в зоні бікіні. Як підготуватися до такої процедури, що потрібно знати?

Лазерна епіляція в зоні бікіні. Як підготуватися до такої процедури, що потрібно знати?

Ми дуже любимо стежити за станом свого тіла і нас дуже засмучують такі моменти, як рослинність волосся в деяких інтимних зонах. Ми намагаємося позбуватися від неї різними способами: голінням, воскової або механічної епіляції. Все це робиться з метою поліпшення зовнішнього вигляду і впевненості в собі.

Сьогодні хотілося б поговорити про таку процедуру як епіляція бікіні лазером, а також про її переваги перед традиційними способами позбавлення волосся в інтимних місцях.

Лазерна епіляція бікіні

Дана процедура стає вкрай популярною саме влітку, коли ми максимально відкриваємо ділянки свого тіла і інші можуть помітити наші недоліки у вигляді волосся в “незручних місцях”. Але чому саме видалення волосся лазером?

Дивіться, при традиційному гоління волосся, вони починають активно рости вже через 1-2 дня, а оскільки шкіра в цій зоні особливо чутлива, то часте гоління викликає всякого роду подразнення, які можуть супроводжуватися ще й больовими відчуттями.

Воскова епіляція хоч і є більш ефективною ніж звичайне використання бритви, але весь процес видалення волосся супроводжується досить болючими і неприємними відчуттями. Погодьтеся, що не кожен з нас згоден таке переживати кожен раз.

Саме тому найбільш безболісним і високоефективним способом видалення волосся з зони бікіні, є епіляція лазером.

Процедура має два типи: глибоку і неглибоке бікіні. Неглибоке бікіні очищає від волосся всю зону купальника. Глибоке бікіні – це не тільки видалення волосся з усього паху, а й внутрішньої сторони стегна, а також меж’ягодічной зони.

Підготовка до процедури. Що потрібно знати

Лазерна епіляція вимагає спеціальної підготовки від вас. Вимоги та рекомендації бувають наступними:

  • Протягом 14 днів до самої процедури необхідно виключити видалення волосся в паховій зоні з коренем, оскільки через це процедура стає малоефективною;
  • За 1 день до епіляції необхідно видалити волосся в меж’ягодічной зоні і області паху для гоління верстатом. На момент проведення процедури довжина волосся повинна становити 1-2 мм.
  • Після самої процедури строком на 7 днів забудьте про соляріях і уникайте попадання на зону бікіні прямих сонячних променів. Також не відвідуйте лазню або сауну протягом 3 днів, де є гаряча вода, яка також може зашкодить їх проводити ділянку шкіри.
  • Використовуйте лише бритва для епіляції.

Робіть своє тіло більш досконалий і красивіше, тим більше що лазерна епіляція аж ніяк не дорога процедура, яка доступна абсолютно кожному!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!