Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Червонограда

Лазерне гравіювання: особливості процесу

Найшвидший, найпростіший і якісніший спосіб нанесення на поверхню зображень, написів, орнаментів, умовних знаків – це лазерне гравіювання. До неї вдаються різні компанії, що випускають брендовану продукцію, сувеніри, деталі для машин та механізмів. Так як товари з власним брендом є практично у кожної фірми, лазерне гравіювання широко затребуване. З її допомогою можна обробляти навіть найдрібніші деталі та поверхні, для яких будь-яке зовнішнє втручання заборонено.

Важливою перевагою технології є отримання якісного зображення. Воно завжди виходить довговічним і стійким, незалежно від матеріалів, що використовуються. Також робочий процес повністю автоматизований, тому людський фактор виключений, і все відбувається дуже швидко. Важливою перевагою вважається також те, що картинка виходить чіткою, якісною, максимально деталізованою. Малюнок наноситься під керівництвом спеціального програмного забезпечення.

Застосування СО2 лазера

Технологія передбачає використання кількох способів нанесення зображення. Лазерне різання в Україні проводиться за допомогою різних видів лазерів. Один із них – СО2 або газовий. Роль активного середовища у цьому пристрої виконує суміш азоту, вуглекислоти та гелію. Електричний заряд у газовому середовищі формується за рахунок електроенергії. За допомогою газових лазерів гравіюють різні матеріали. Цей варіант має ряд переваг:

Газовий лазер найкраще підходить для обробки пластику, дерева, картону, гуми та шкіри. Якщо потрібна обробка металевих виробів, знадобиться спеціальна паста чи спрей.

Особливості волоконних лазерних верстатів

Цей один з різновидів твердотільних варіантів, який відрізняється такими перевагами:

Exit mobile version