Поради

Лазерне різання по фанері

Фанера – універсальний матеріал для багатьох схем і креслень. Він ідеально підходить для вирізок, оформлень інтер’єру і виготовлення різних деталей. Якщо Вам потрібна будь-яка деталь або твір з фанери, на сьогоднішній день це зовсім не проблема, адже Ви можете, як самостійно створити свій твір, так і довіритися професіоналам, що працюють роки з фанерою. Одними з таких компаній є київське агентство «Poreski.net».

«Poreski.net» – тільки професійне виконання всіх замовлень

Компанія «Poreski.net» спеціалізується виключно на фанері і працює з високотехнологічним лазерним обладнанням. Таке обладнання виконує всю роботу з різання фанери з точністю до 0,1 міліметра. Завдяки спеціальній технології, помилка техніка, керуючого верстатом практично неможлива. Будь-яке замовлення буде виконано виключно за заданим кресленням.

Чому варто вибрати саме компанію «Poreski.net»?

  • Швидкий розрахунок замовлення;
  • Представництва на обох берегах Дніпра;
  • Мінімальна партія замовлення від 150 штук;
  • Швидке виконання замовлення;
  • Кваліфікований і ввічливий персонал;
  • Адекватні ціни;
  • Краще обладнання в своєму роді;

Компанія робить все, щоб зробити свою роботу швидко, якісно і комфортно для Вас. Ви можете звернутися в представництво, ближче до Вас на одному з берегів Дніпра. А ще зробити розрахунок замовлення повністю онлайн, відправивши необхідні креслення на електронну пошту компанії. Працівники протягом 40 хвилин розрахують вартість замовлення на відправлять Вам відповідь.

Як зробити замовлення в «Poreski.net»?

Для того, щоб зробити замовлення в компанії «Poreski.net» Вам потрібно тільки креслення бажаної роботи. Відправивши його на електронну пошту компанії, Ви отримаєте точну вартість такої роботи. Ціна вже буде залежати від обсягу та складності роботи. Але навіть якщо у Вас немає креслення або Ви не впевнені, як саме має виглядати Ваше замовлення Ви все одно можете звернутися в компанію «Poreski.net». Тут Вам допоможуть і підкажіть інші варіанти робіт. Така лазерна різка по фанері не єдиний варіант в компанії «Poreski.net». Тут Ви можете оформити гравірована, різання металу, гравірування і вже готові вироби.

Для постійних клієнтів, регулярно роблять замовлення, компанія «Poreski.net» надає спеціальні ціни. Також Ви можете отримати спеціальні пропозиції, стежачи за новинками сайту. «Poreski.net» допоможе Вам реалізувати будь-яку ідею і починання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.