Поради

Лазерний верстат: де застосовувати і як вибрати

Лазерний верстат застосовують для точної обробки металу та інших матеріалів, особливо він корисний, якщо необхідно отримати вузький рез. Особливість пристрою в тому, що лазерний промінь не робить механічного впливу на поверхню, яку обробляє

Метал, дерево, камінь отримують мінімальну деформацію в процесі різання, а сам процес обробки легкий і досить простий. Компанія Pro Solutions пропонує широкий асортимент лазерних верстатів. Ознайомитися з відмінностями обладнання можна на сайті https://pro.com.ua/ru/equipment/lazernyie-stanki/.

Лазерний верстат знаходить застосування в різанні різноманітних матеріалів. Устаткування універсальне, його використовують в металообробці, деревообробці, легкої промисловості, виготовленні друкованої продукції і товарів для інтер’єру, взуттєвої галузі та ін. Якщо купити лазер гравер, можна виконувати гравірування прикрас, сувенірів, канцелярських товарах. Також за допомогою гравера вдасться наносити маркування, наприклад, інформацію про дату виробництва, номер серії, логотип і ін. Техніка нанесення маркування включає випалювання на необхідну глибину верхнього шару матеріалу.

Щоб правильно підібрати лазерний верстат, який посприяє збільшенню продуктивності виробництва, варто звернути увагу на деякі особливості обладнання. В першу чергу, необхідно врахувати, з яким матеріалом доведеться працювати (дерево метал, шкіра, папір, текстиль, пластик та ін.). Потім слід звернути увагу на такі параметри.

  • Продуктивність верстата.
  • Потужність техніки для випромінювання.
  • Вид робочого столу.
  • Розмір робочої зони.
  • Кількість випромінювачів і якість різу.

Консультанти магазину Pro Solutions допоможуть підібрати верстат під потреби покупця.

Верстат Thunder Laser Nova35-100Вт

Лазерний верстат моделі Thunder Laser Nova35-100Вт користується популярністю серед покупців, оскільки є оптимальною моделлю для різноманітних завдань з різання й гравірування матеріалів. У нього середній розмір робочого поля, достатня продуктивність, точна механіка і доступна вартість. Устаткування використовують для обробки дерева, шкіри, пластика. Він підходить для різу матеріалів різної товщини. У комплекті йде ящик з інструментами, USB-пристрій з програмою, кабелі для підключення верстата.

Замовити лазерний верстат можна через опцію кошика або зателефонувати за контактним номером телефону. Доставка здійснюється по всіх регіонах країни.

Голос Сокальщини на GoogleNews