Поради

Лідер польського походження

Як зробити із власної квартири приклад краси та елегантності? Обирайте товар, що здобув світове визнання: плитку Cersanit – польський керамограніт та кераміку бездоганної якості. Це бренд, за яким криються сучасні матеріали. Придбання виробів не передбачає надмірних фінансових витрат, в чому надзвичайно легко переконатись, завітавши до «КЛУБУ КЕРАМІКИ».

Як польському холдингу вдалося зайняти високі позиції не лише на європейському ринку, а й здобути небувалу популярність у північноафриканських країнах та на Близькому Сході? Ця компанія існує з кінця 19 століття, вона мала достатньо часу, щоб обрати найбільш вдалу стратегію для просування бренду. Клієнтоорієнтованість – вибір, який прийшовся до смаку виробникові та потенційним покупцям. Головний напрямок діяльності Cersanit – пошуки рішень, які б вдовольнили клієнта, тому спеціалісти так ретельно вивчають попит, тож не варто дивуватись, коли серед різноманітних колекцій ви побачите свою ідеальну плитку.

Асортимент товарів від компанії Cersanit

Як оформити санвузол у єдиному стилі? Звісно, варто лише уважно придивитися до продукції ТМ Церсаніт! Під цим брендом продаються змішувачі та різноманітні аксесуари для ванних кімнат і звісно ж керамічна плитка:

  • для стін;
  • для підлоги;
  • для сходів.

Сотні моделей, вставки та кераміка зроблені з білої чи красної глини або ж з керамограніту. Вони мають прямокутну та квадратну форму і гарно витримують низькі температури. В асортименті представлені товари різного кольору та розміру, які дозволяють створювати незвичайні композиції. Плитка Cersanit – гармонічне поєднання доступної ціни та гарної якості. Вона абсолютно безпечна і може імітувати каміння, метал, дерево та інші матеріали природного походження, що значно розширює сферу її використання. Найбільшим попитом користуються колекції:

  • Andrea;
  • Dreaming;
  • Indira;
  • Sansa;
  • City Squares,

та споживач не обмежений у виборі і час від часу отримує нові пропозиції матового та глянсового кахлю чи структурованої плитки. Доповнивши їх мозаїкою та бордюрами можна створити унікальний дизайн, який буде повністю відповідати смаковим вподобанням клієнта.

Як виглядає кухня вашої мрії? Плитка з фотопринтом чи орнаментами стане універсальним рішенням. В холі ж доречними будуть міські пейзажі, які підкреслять оригінальність інтер’єру. Класичний дизайн вдало доповнить плитка світлих і пастельних відтінків, а колекції в яскравих тонах стануть частиною неординарного й екстравагантного оформлення приміщень. Іноді варто дозволити собі експеримент, щоб отримати результат гідний неприкритого захоплення.

Найвідоміший виробник плитки у Польщі та за її межами переконав споживача в надійності та практичності власної продукції, не дарма ж компанія отримала премію Premium Brands Awards. Її плитку створюють професіонали, які ретельно контролюють процес на кожному із етапів і перевіряють якість надточними системами. Cersanit – це символ ідеального смаку, який дозволяє відтворювати натуральні малюнки і комбінувати «картини», керуючись власними вподобаннями. Створювати шедевр ще ніколи не було так легко.

Голос Сокальщини на GoogleNews