Поради

Ліхтарі на велосипед: ваша їзда стане безпечною

Велосипед є найбільш екологічним видом транспорту, до того ж їзда на ньому надає сил і здоров’я. Саме тому з кожним роком зростає його популярність. Виїжджаючи на дороги, дуже важливо подбати про свою безпеку.

характеристика велофари

Найважливішою характеристикою ліхтарика для велосипеда виступає яскравість світлового джерела. Він вимірюється в люменах. Цей показник ділить велофари на кілька типів:

  • до 200 лм – зі слабким освітленням;
  • від 200 до 500 лм – середнього освітлення;
  • від 500 до 1000 лм – з потужним світлом;
  • понад 1000 лм є надпотужними.

Для комфортності і безпеки пересування в умовах темряви ідеальним варіантом стане ліхтарик для велосипеда, який має світловий потік від 400 до 700 лм.

Вибираючи атрибут для свого велосипеда, слід звернути увагу на зображення рефлектора. Завдяки йому визначається напрямок світлового променя. Промені можуть бути спрямовані строго прямо або ж утворити півколо, тим самим підсвічуючи бічні сторони. При виборі ліхтарика для велосипеда головне пам’ятати, що прямий довгий вузький промінь не зможе забезпечити хороший огляд бічного простору. У цей момент губляться з виду важливі елементи навколишньої місцевості, і їзда стає менш безпечною.

Працездатність ліхтарика для велосипеда повністю залежить від ємності його батареї. Фари від 900 лм на найбільшій яскравості можуть світити до трьох годин. Багато виробників пропонують покупцям в наборі додатковий акумулятор, який стане в нагоді для далеких поїздок.

Режими роботи велофари

Кожен велосипедний ліхтарик має три режими роботи:

  • Велофари з безперервним світінням – підходять для їзди в повній темряві. При цьому вони не б’ють по очах попереду їдуть машин і велосипедистам. В умовах великого світла можуть бути малопомітними.
  • Миготливі велофари – стануть відмінним варіантом для тих, хто їздить в умовах міста в сутінках. Велосипедистів в цьому випадку видно дуже добре, тільки ось визначити дистанцію до них досить складно.
  • Стробоскопи – використовуються в умовах поганої видимості, під час дощу і туману. Велосипедист з яскравим миготливим світлом стає в рази помітніше для інших учасників дорожнього руху.

На сьогоднішній день ринок ліхтариків для велосипедів дуже різноманітний. В інтернет-магазині 070 представлений широкий вибір велофари, які убезпечать рух в темний час доби. Доступні ціни, перевірені виробники і висока якість – все це ви зможете знайти на нашому сайті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.