Поради

Лікування лімфедеми

Чимало співвітчизників зіштовхуються з проблемами накопичення зайвої рідини (що багата на білок) у інвестиційному просторі. Таке скупчення стає причиною набряків кінцівок. Захворювання впливає на відтік лімфи, може змінюватися колір шкіри, спостерігатися потовщення дерми, тріщин епідермісу, скованість рухів, важкість у суглобах. Лікування лімфедеми не вирок: лімфедему можна успішно лікувати та жити повноцінним життям. У цьому впевнені фахівці клініки Лімфа Центр. На сайті limpha.com.ua просто знайти додаткову інформацію та записатися на прийом.

Лікування лімфедеми у клініці Лімфа Центр

Людський організм — це складний комплекс біологічних систем, що взаємодіють між собою. Якщо одна із цих систем дає збій, (наприклад, лімфатична), неприємні зміни відчуває все тіло. При порушенні виведення лімфи формується патологія. Лімфостаз характеризується утворенням набряків. Основні симптоми, що спостерігаються при такому захворюванні:

  • Відчуття поколювання у верхніх та нижніх кінцівках.
  • Неприємні відчуття та болі у суглобах.
  • Зростання маси тіла.
  • Зміни шкіри: затвердіння, нарости, змінюється колір.
  • Відчуття важкості у нижніх кінцівках.

Для діагностики захворювання спеціалісти центру застосовують ультразвукові обстеження. Повністю вилікувати лімфостаз неможливо, проте при правильному підборі комплексу процедур вдасться значно зменшити утворення набряків та повернути пацієнта до повноцінного життя. Фахівці підбирають комплекс заходів індивідуально для кожного хворого після огляду та встановлення ступеня хвороби.

Реабілітація після Covid-19

Увесь світ продовжує потерпати від пандемії Covid-19. Багатьом людям, які подолали хворобу, потрібно пройти реабілітацію, щоб повністю відновити сили та роботу організму. Негативні наслідки після Covid-19 можуть виражатися в ускладненні роботи дихальної, серцево-судинної, сечовивідної системи, ураженні легеневих тканин, утворення тромбів, виникнення пневмофіброзу.

Реабілітація після Covid-19 – у клініці Лімфа Центр використовують супер-індуктивну терапію, яка дозволяє на 37% швидше відновити організм від коронавірусної хвороби. Застосування найновішого обладнання допомагає швидко досягти бажаного результату. Після першого сеансу понад 88% пацієнтів відчувають значне полегшення та прилив сил, зменшується активність запальних процесів, знижуються больові відчуття (незалежно від походження) на 35%, спостерігається насичення крові киснем уже після одної процедури.

Записатися на прийом можна у клініці чи за номером телефону, що розміщений на сайті клініки.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.