Поради

«Лінія посмішки» – запорука здорових зубів

Щоб мати здорову сяючу посмішку, недостатньо лише гігієнічних процедур, важливо відвідувати стоматолога раз в декілька місяців

У кожному місті налічується кілька десятків, а то і сотень стоматологічних клінік, і вибрати кращу дуже непросто. Стоматологія «Лінія Посмішки» в г. Киев пропонує широкий спектр послуг з діагностики та лікування зубів.

Стоматологія «Лінія посмішки» – це сучасна клініка європейського зразка. За двадцятирічну історію існування заклад заслужило високу репутацію серед пацієнтів, оскільки:

  • Представлено всі сучасні методики лікування.
  • Фахівці здійснюють всі типи діагностики, лікування, протезування зубів.
  • У наявність тільки сучасне обладнання і матеріали.
  • Стоматологи мають великий досвід роботи, беруть участь у тренінгах для підвищення рівня кваліфікації.
  • Здоров’я і комфорт пацієнта завжди стоять на першому місці.
  • Надання допомоги пацієнтам в профілактиці і догляду за порожниною рота.

Від здоров’я і краси зубів залежить впевненість людини в собі. Клініка «Лінія Посмішки» пропонує широкий спектр послуг, в які входить чистка, реставрація зуба, виготовлення імплантів, вінірів, установка коронок, протезів.

Важливим фактором є абсолютно безболісне лікування. Багато пацієнтів відчувають дискомфорт, тривогу і страх перед походом до стоматолога, але в «Лінії посмішки» вдасться побороти цю фобію. Тут дійсно комфортно і спокійно проходить будь-який вид лікування.

Лікування каналів в «Лінії посмішки»

Найпоширеніша причина втрати зубів – розвиток карієсу. Процедура лікування коренів і лікування каналів досить складна, оскільки розміщення каналів може бути дуже складним (різні за будовою і структурі). Це ускладнює їх обстеження і лікування. До недавнього часу процес лікування внутрішніх тканин зуба був досить болючим. Але сьогодні стоматології застосовують передові методики проведення маніпуляцій, якісне знеболення, що допомагає пацієнтам не відчувати дискомфорту.

До початку лікування пацієнтів відправляють робити рентген зуба. При очищенні зубних каналів стоматолог видаляє мікроби, бактерії, які накопичуються всередині зуба, прибирає залишки уражених тканин. Спочатку проводить механічну чистку каналів, а потім медикаментозну. Після здійснюється пломбування зуба.

Записатися на прийом можна за контактним номером телефону, залишити заявку на сайті або замовити зворотний дзвінок. На сайті вказані ціни на всі види послуг, але точну вартість лікування для конкретного випадку доктор озвучить після консультації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.