Поради

Live-play-work: що відомо про багатофункціональному районі RYBALSKY

На ринку нерухомості набирає популярність концепція нульового кілометра, згідно з якою у резидентів є можливість жити, працювати і відпочивати в межах крокової доступності від будинку. Їй відповідає поліфункціональний район RYBALSKY, який зводиться у Дніпра, на території постпромишленной зони. Сучасна архітектура, озеленена і упорядкована територія, концептуальна внутрішня інфраструктура, комплексна система безпеки, якісний сервіс – ключові складові успіху проекту.

Простір для життя

Інноваційний житловий комплекс RYBALSKY буде складатися з дев’яти будинків-кварталів, під кожним з яких заплановано підземний паркінг. На продаж виставлені одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні квартири. Мінімальна площа нерухомості становить 40,45 кв. м, а максимальна сягає 171,91 кв. м.

Потрапити у внутрішні двори можна тільки зі спеціальною картою. На вході в під’їзди також передбачена система контролю доступу. За громадськими місцями ведеться відеоспостереження.

Резиденти можуть зареєструватися в мобільному додатку SFERA, що забезпечує якісну взаємодію з керуючою компанією ATMOSFERA. На етапі покупки квартири є можливість оперативно зв’язатися з менеджерами відділу сервісу. На етапі будівництва – контролювати процес на будівельному майданчику і переглядати фотозвіти. Після введення об’єкта в експлуатацію – оплачувати рахунки за споживання енергоресурсів, стежити за порядком в зонах загального користування, замовляти різноманітні послуги та ін.

Простір для відпочинку та активного дозвілля

На території облаштований пішохідний бульвар, який включає в себе парк, площу і спортивну зону. Буде створено водний канал, об’єднаний з Дніпром тунелем. Уздовж каналу запроектована унікальна вулиця ресторанів RestoPort, де передбачено близько тридцяти оригінальних закладів.

Простір для івентів

Завдяки ретельно продуманим простору для івентів в ЖК РИБАЛЬСЬКИЙ за останні роки новий район перетворився на справжній креативний hub. Передбачено бульвар протяжністю 330 м, де можна влаштовувати заходи для тисячі чоловік. Є сучасні ігрові локації для дітей, простір для неспішних прогулянок і зони для активного дозвілля.

Подивитися аерооблет і дізнатися актуальні новини багатофункціонального району RYBALSKY можна на офіційному веб-сайті проекту. З питань покупки квартир і комерційних приміщень, а також проведення івентів, звертайтеся до відділу продажів. Або замовляйте зворотний дзвінок на сайті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.