Поради

LOWA: якість та безпека у кожній деталі

Не секрет, що тактичне взуття вельми відрізняється від звичайного повсякденного до якого ми звикли. Це і принципово інший зовнішній вигляд, і унікальні властивості, і спеціальні матеріали з його покриттям тощо. Зазвичай тактичне взуття є незамінним для військовослужбовців, проте також користується шаленим попитом серед мисливців, рибалок чи туристів. Люди, які ведуть активний спосіб життя, свідомо, багато років поспіль обирають тактичне взуття бренду LOWA від німецького виробника. Всупереч тому, що взуття LOWA є досить дороговартісним, коло його відданих поціновувачів є досить широким.

Обираючи тактичне взуття, перш за все хочеться подбати про головне: безпеку та комфорт. Саме тому питання компромісу у дані й ситуації є недоречним. Придбати оригінальні моделі даного виробника можна в офіційного дилера бренду LOWA в Україні – LW.COM.UA.

Що потрібно знати про цей бренд, на що варто першочергово звернути увагу і чи потрібне Вам саме це взуття?

Матеріал взуття

Хорошим тактичне взуття можна назвати лише в тому випадку, коли воно одночасно є зручним та максимально якісним. Ці критерії можуть бути досягнутими, перш за все, правильним підбором матеріалів. Задля цього взуття має виготовлятися із застосуванням високоякісних, міцних матеріалів, які є максимально стійкими до впливу вологи, бруду, різного роду механічних пошкоджень та дії хімічних речовин. Перерахованим умовам задовольняють натуральні матеріали: шкіра, замша, нубук, а також синтетичні: штучна шкіра, поліестер, нейлон, кордура та спандекс. Правильне їх поєднання здатне забезпечити сприятливий мікроклімат, відвести зайву вологу, а також створити «ефект дихання».

Підошва та устілка

Вельми важливо звертати увагу на матеріал підошви та устілку. Взуття LOWA безумовно може похизуватися різними варіантами підошов. Це і Vibram, і Cross і Vibram Aconcagua. Залежно від умов експлуатації, підошва виконує різні функції: гасить коливання різної інтенсивності та сприяє правильній амортизації, забезпечує самоочисний та антиковзаючий ефект, бере участь у забезпеченні водонепроникності тощо. Анатомічні устілки, своєю чергою, реплікуючи вигин стопи, додатково гарантують зручність та комфорт як під час ходьби, так і під час бігу на різні дистанції. Якщо Ви військовослужбовець, вельми важливо, щоб підошва мала високий протектор, гарне зчеплення в зоні контакту з поверхнею та була гнучкою. Варто зазначити, що багато моделей бренду LOWA мають також міжпідошву. Завдання останньої полягає у мінімізації навантаження на кінцівки. Бонусом до зазначеної переваги є антибактеріальний ефект.

Колодка та посадка

Конструктори колодок взуття від LOWA завжди прагнуть удосконалити кожну модель задля Вашої зручності та комфорту, тестуючи черевики в максимально екстремальних умовах. На сьогодні LOWA привертає увагу каталогом колодок різної функціональності, що призначені для використання в неординарних умовах. Апелюючи до відгуків користувачів, можемо зазначити, що колодки цього виробника є одними з найкращих пропозицій відомих світових брендів.

Захист

При виборі взуття обов’язково треба враховувати наявність додаткових захисних елементів на тактичному взутті. LOWA прагне максимально захистити ноги користувача від ушкоджень різного рівня тяжкості, тому у виробника можна знайти декілька варіантів взуття із максимальним захистом стопи та гомілки. Це може бути, наприклад, металевий, кевларовий або пластиковий підносок у конструкції черевиків.

Отже, обираючи продукцію LOWA, Ви отримуєте взуття з високим рівнем зручності та комфорту, а головне – безпеки. LOWA – це коли якість, надійність та безпека однозначно мають прерогативу перед ціною.

Голос Сокальщини на GoogleNews